Następny rok, rokiem linuxa

Promocja

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czy można wykupić współczesne banery o charakterze promocyjnym?

telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Jak powszechnie wiadomo, reklama rządzi się własnymi prawami i bardzo znamienne jest, aby postawić na jej odpowiedni przekaźnik. Niektórzy decydują się na standardowe ulotki, inni uwielbiają chociażby banery. Dzisiaj cieszą się one dość sporym powodzeniem, co jest związane przede wszystkim ze skutecznością ich przekazu. Należy zastanowić się nad kluczowymi atutami przywołanego rozwiązania, korzystając z propozycji najlepszych agencji reklamowych czy też drukarni.

Efektywne materiały reklamowe

materiały reklamowe
Author: Broadway Tour
Source: http://www.flickr.com
Materiały POS to jeden z reguły stosowanych strategii promocji artykułów za pomocą rozmaitych nośników reklamowych. Ów sposób marketingu jest niezwykle skuteczny, albowiem posiada bezpośredni kontakt z potencjalnym odbiorcą. To duża paleta skutecznych nośników reklamowych drobnego i przeciętnego formatu, odnajdująca stosowanie w toku promocji marki, artykułu, albo usługi w miejscu sprzedaży.

Reklama outdoorowa albo internetowa – którą formę promocji wybrać?

telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Odnalezienie skutecznego sposobu reklamy swej działalności gospodarczej nie jest dzisiaj prostym zadaniem. Dodatkowo, satysfakcjonujące rezultaty jednej kampanii nie muszą być powtórzone w kontekście organizowania kampanii za drugim razem. Głównie z tej przyczyny warto się zdecydować na różnorodność i działanie jednocześnie na wielu odmiennych płaszczyznach.