Następny rok, rokiem linuxa

Promocja

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Efektywne materiały reklamowe

materiały reklamowe
Author: Broadway Tour
Source: http://www.flickr.com
Materiały POS to jeden z reguły używanych sposobów promocji artykułów za pomocą różnorodnych nośników reklamowych. Ten sposób reklamy jest nadzwyczaj wydajny, bowiem posiada bezpośredni kontakt z potencjalnym konsumentem. To szeroka paleta wydajnych nośników reklamowych drobnego i średniego formatu, znajdująca używanie w toku promocji marki, artykułu, albo usługi w punkcie sprzedaży.

Reklama outdoorowa albo internetowa – którą formę promocji wybrać?

telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Odnalezienie efektywnego sposobu promocji swojej firmy nie jest aktualnie łatwym zadaniem. W dodatku, pozytywne rezultaty jednej reklamy nie muszą się powtórzyć w kontekście prowadzenia kampanii za drugim razem. Głównie z tej przyczyny warto się zdecydować na różnorodność i działanie równocześnie na kilku odmiennych płaszczyznach.

Czy można wykupić współczesne banery o charakterze promocyjnym?

telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Nie od dziś wiadomo, reklama rządzi się konkretnymi prawami i bardzo znamienne jest, aby skusić się na jej jak najskuteczniejszy przekaźnik. Niektórzy decydują się na tradycyjne ulotki, inni wybierają przykładowo banery. Obecnie cieszą się one coraz większym powodzeniem, co jest związane przede wszystkim ze skutecznością samego przekazu. Warto zastanowić się nad najistotniejszymi zaletami omawianego rozwiązania, korzystając z propozycji najlepszych agencji reklamowych lub też drukarni.