Następny rok, rokiem linuxa

Promocja

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Efektywne materiały reklamowe

materiały reklamowe
Author: Broadway Tour
Source: http://www.flickr.com
Materiały POS to jeden z reguły używanych sposobów promocji produktów za pomocą rozmaitych nośników reklamowych. Ten sposób reklamy jest niesłychanie skuteczny, gdyż posiada bezpośredni kontakt z prawdopodobnym klientem. To duża gama funkcjonalnych nośników reklamowych małego i przeciętnego rozmiaru, odnajdująca używanie w czasie promocji marki, artykułu, lub usługi w punkcie sprzedaży.

Czy można wykupić współczesne banery o charakterze promocyjnym?

telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Jak wiadomo, reklama rządzi się własnymi prawami i niezwykle znamienne jest, aby skusić się na jej właściwy przekaźnik. Niektórzy decydują się na standardowe ulotki, inni wybierają przykładowo banery. Obecnie cieszą się one dość sporym zainteresowaniem, co jest powiązane w dużej mierzeze skutecznością samego przekazu. Warto zastanowić się nad najważniejszymi atutami przywołanego rozwiązania, korzystając z ofert sprawdzonych agencji reklamowych bądź drukarni.

Reklama outdoorowa albo internetowa – którą formę promocji wybrać?

telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Odnalezienie efektywnego sposobu promocji swojej firmy nie jest aktualnie łatwym zadaniem. W dodatku, pozytywne rezultaty jednej reklamy nie muszą się powtórzyć w kontekście prowadzenia kampanii za drugim razem. Głównie z tej przyczyny warto się zdecydować na różnorodność i działanie równocześnie na kilku odmiennych płaszczyznach.