Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dobry sposób na przyciągnięcie uwagi hipotetycznego klienta

W każdym dużym sklepie spożywczym i we wszystkich większych sklepach kosmetycznych możemy zabrać ze sobą do domu gazetkę promocyjną. Poza tym gazetki promocyjne różnego typu lądują w naszych skrzynek pocztowych i bywa, że trudno się w skrzynce doszukać jakiegoś listu. A gazetki są przeróżne począwszy od wspomnianych już gazetek ze sklepów spożywczych/kosmetycznych, przez sklepy z dodatkami do domu a skończywszy na reklamach z ciuchami.


promocja
Author: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie to dobre rozwiązanie, bo przynajmniej wiemy, kiedy jakieś produkty będą przecenione. Można w takiej sytuacji poczekać do przeceny, czyli nie będziemy przepłacać. Dodatkowo zapoznamy się dokładnie z asortymentem sklepu. Nie musimy też biegać szukaniu między półkami najlepszego według nas tuszu do rzęs, wystarczy podejść do sprzedawcy z broszurą promocyjną i powiedzieć, czego poszukujemy. Osoba z obsługi powie nam czy dany produkt z promocji jeszcze można stanie. Czasem pewne produkty wykupowane są bardzo szybko, bo rzeczywiście są wielką gratką.

W prawie każdym sklepie można zauważyć gazetki promocyjne. Takie gazetki dają nam możliwość kupna fajnych rzeczy w promocji. Wiele osób korzysta najczęściej z promocji. Jest to świetne rozwiązanie, bo można coś zaoszczędzić. Ale gdy często dochodzi do tego, że trzeba mieć chęć na winogrona wtedy, gdy są w promocji, to jakoś brak nam na nie chęci. Jednak w przypadku kosmetyków jest prościej, bo termin ważności produktów z drogerii jest dłuższy niż produktów spożywczych.

promocja
Author: Andrew Tarvin
Source: http://www.flickr.com
Jednak nie dajmy się zwariować, gazetki mają być jedynie wskazówką. Mogą pokazać, co będzie można niebawem kupić w sklepie, który odwiedzamy w niższej cenie. Gazetki są świetnie przemyślane i są przekazywane nam w odpowiednim czasie.

Zobacz więcej informacji, a zgłębisz podobne wiadomości, które na pewno też Cię zainteresują. Nie wahaj się więc i użyj serwisu.

Dlatego warto, co jakiś czas, chociażby raz w tygodniu zaglądać do naszej skrzynki pocztowej, żeby nie przegapić którejś okazji. Dodatkowo ludzie rozdający ulotki mają przykaz od niektórych koordynatorów akcji marketingowych, by nie wkładać gazetek promocyjnych do skrzynek pocztowych tylko zostawiać je na wycieraczce. Wtedy, jako mieszkańcy jesteśmy zmuszeni do wzięcia danej gazetki i wzięcia jej do swoich czterech kątów. To dobre rozwiązanie zwłaszcza, że dużo takich gazetek mimo wszystko ląduje w koszu na śmieci przed zobaczeniem.