Następny rok, rokiem linuxa

Programiści

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Nowoczesne technologie jak sobie dać radę z tym niełatwym tematem

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Obecnie prawie na co dzień używamy komputerów w pracy oraz w domu. Ich znaczenie w naszym życiu ciągle zwiększa się. Rozliczanie się z urzędem fiskalnym z pomocą internetu to już prawie standard. Powód jest prosty - komfort oraz oszczędność czasu. Tak samo jest w wypadku pozostałych usług informatycznych dostępnych dla interesantów, chociaż niestety należy powiedzieć, iż nie jest to - poza fiskusem - modna forma kontaktu z urzędami (wyłączając jeszcze platformę PFRON dla przedsiębiorców).

Jak dużo zmian nastąpiło w ostatnich latach na rynku IT, jak przedstawia się zapotrzebowanie na doświadczonych pracowników.

Nowoczesny handel – e-commerce
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Od kilku lat rynek pracy w IT należy do najszybciej rozwijających się, nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach. Nowoczesne technologie są coraz częściej wykorzystywane w wielu zastosowaniach, a do ich obsługiwania potrzebne są coraz większe ilości specjalistów. Już teraz szacuje się, że w Polsce brakuje kilkadziesiąt tysięcy specjalistów od informatyki, a z czasem problemy będą się powiększać.