Następny rok, rokiem linuxa

myszki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Parę refleksji na temat notebooków i komputeryzacji, która pochłania coraz więcej dyscyplin ludzkiego życia

płyta główna komputera
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Komputery są obecnie w tak powszechnym użytku, że w każdym domu jest chociaż jeden taki sprzęt, a czasem nawet każdy z lokatorów ma swoją własną maszynę. Postęp technologiczny przyczynił się do tego, że nowoczesny komputer przybiera coraz bardziej mikroskopijne wymiary: jeśli kiedyś przypominał ogromną szafę na okrycia wierzchnie, to obecnie bez trudu zmieści się nawet w chłopięcej kieszeni. Pecety, które jeszcze przed dziesięcioleciem były stawiane na biurkach lwiej części żaków, teraz są zamieniane na przenośne tablety i oczywiście posiadają o wiele więcej możliwości niż ich elektroniczni poprzednicy.

Co robić, aby być zadowolonym z zakupionego laptopa

Komputery HP Mini
Author: HP
Source: HP
Do takich osób, które uwielbiają używać laptopy tak naprawdę można napisać tylko jedno: z całą pewnością ilość takowych osób błyskawicznie rośnie. To doskonale, bo kiedy na jakiś produkt dostrzec można bardziej znaczący popyt, nie powinno za bardzo zdziwić, iż nareszcie zniżają się ceny. Bo wiadomo - chcemy zakupić coś dosyć taniego. Owy artykuł zapewne odpowie na wszelkie wątpliwości jakie mają - no i dobrze, niemalże wszyscy ludzie zamierzający zakupić notebooka - pierwszy raz lub kolejny, to akurat bez różnicy.