Następny rok, rokiem linuxa

gwarancja

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Każdy może sprawdzić na czym polega pożyczka smart pożyczka

Pożyczka
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy na oferty przeróżnych pożyczek?
Czasami szybko poszukujemy znaczniejszej gotówki oraz nie bardzo mamy od kogo ją wziąć. Przez to należy być zawsze na bieżąco z propozycjami na wzięcie pożyczki w banku, bo jedynie wówczas będziemy mieli świadomość, że uda nam się zaciągnąć niezbędną nam wartość.

Testy i rankingi elektroniki, czyli który tablet wybrać, by cieszyć się ekwipunkiem na lata?

jaki sprzęt wybrać
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com
Planujesz zakup ekwipunku elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już dziś zaznajom się z paroma prostymi zasadami jakimi należy się kierować przy wyborze sprzętu. W ten sposób znajdziesz to co dla Ciebie najlepsze. Przy wyborze tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą posiadać różnorakie systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą mieć też różne wielkości ekranu, a także rozmaite bazowe wskaźniki techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).

Fachowa i sprawna naprawa laptopów - Gdańsk

laptop
Author: Sony
Source: Sony
W dwudziestym pierwszym wieku jest bardzo istotne dla każdego, by stosowany każdego dnia sprzęt komputerowy funkcjonował sprawnie i odpowiednio. Wiadomo jednakże, iż każdy komputer po pewnym czasie się niszczy i jego działanie nierzadko z czasem się pogarsza. W wielu wypadkach można uszkodzony sprzęt zreperować u producenta – czasem jednak po zakończeniu terminu gwarancji okazuje się, iż naprawa wyniesie zbyt dużo.