Następny rok, rokiem linuxa

grafika

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jesteśmy zależni od świata rzeczy, lecz także od ludzi. To może coś normalnego, lecz dość często o tym nie pamiętamy

przedłużacz
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
W wielu dziedzinach życia trzeba otaczać się odpowiednimi ludźmi,ale też mieć zawsze odpowiednie narzędzia w zanadrzu. Zaświadczą to pewnie osoby, które systematycznie pracują z ludźmi, a jednocześnie w swojej pracy stale posługują się różnymi narzędziami. Faktem jest że każdy z nas posługuje się konkretnymi narzędziami, z tym że w określonej sferze jest tego więcej, w innej to się zmniejsza. Bo jak przykładowo porównamy sobie freelancera, który siedzi przed komputerem a hydraulika, to różnica będzie oczywista. Adekwatnie jawi się sprawa z ludźmi, pewni muszą bardziej, inni trochę mniej współpracować.

Konsola Playstation 3 i jej atuty

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Reklama zewnętrzna - jaki typ reklamy wybrać?

Puste miejsce na reklamę
Author: Gary Denham
Source: http://www.flickr.com
Reklama outdoorowa to najstarsza oraz najpopularniejsza forma promocji, która zapewnia wysoką częstotliwość kontaktów potencjalnym klientów z przekazem reklamowym. Jej zalety to przede wszystkim stała widoczność oraz brak deklaratywności. Nośne symbole, proste komunikaty i wysokiej jakości druk to klucz do sukcesu. Jaką zatem formę reklamy wybrać, aby zagwarantować sobie wysoki zwrot z inwestycji?

Drukarnia cyfrowa w Warszawie stanie się świetnym miejscem na wydrukowanie wszystkich materiałów promocyjnych

druk
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Śnisz o tym, by Twoja spółka stała się rozpoznawalna w całej Polsce? Jeżeli tak, to powinieneś już dzisiaj wziąć się za marketing, bowiem tylko to może Ci pomóc rozreklamować Twoje przedsiębiorstwo. Oczywistym jest, że najbardziej przyciągające wzrok są plakaty z fascynującym designem i niską liczbą tekstu. Na nieszczęście obecnie ludzie nie lubią doszukiwać się istotnych danych. Chcą, by wszystko zostało im podane na tacy.