Następny rok, rokiem linuxa

grafika

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Konsola Playstation 3 i jej atuty

Lada moment sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Jesteśmy zależni od świata rzeczy, lecz także od ludzi. To może coś normalnego, lecz dość często o tym nie pamiętamy

przedłużacz
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
W licznych momentach życia trzeba otaczać się odpowiednimi ludźmi,ale też posiadać z reguły odpowiednie narzędzia w zanadrzu. Przyznają to z reguły osoby, które regularnie porozumiewają się z ludźmi, a jednocześnie w swojej profesji cały czas posługują się różnymi narzędziami. Tak naprawdę każdy z nas działa wybranymi narzędziami, z tym że w określonej sferze jest tego więcej, w innej to się zmniejsza. Bo jak na przykładdokonamy porównania freelancera, który pracuje przed komputerem a hydraulika, to różnica będzie widoczna gołym okiem. Adekwatnie wygląda sprawa z ludźmi, określeni muszą bardziej, inni trochę mniej ze sobą pracować.