Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Reklama zewnętrzna - jaki typ reklamy wybrać?

Outdoor, czyli zewnętrzna reklama to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, która zapewnia wysoką częstotliwość kontaktów odbiorców z kampanią reklamową. Jej zalety to przede wszystkim ciągła widoczność oraz brak deklaratywności. Proste komunikaty, nośne symbole i dobrej jakości druk to droga do sukcesu. Jaką zatem formę reklamy wybrać, aby zagwarantować sobie wysoki zwrot z inwestycji?

Jednym ze sposobów na efektywną reklamę, w tym lokali usługowych i sklepów jest oklejanie witryn. Gdy właściwie zagospodarujemy witryny, będą one stanowiły widoczną dla przechodniów formę reklamy a tym samym zapewnią lepszą widoczność firmy. Usługi oklejania witryn znaleźć można w praktycznie każdym mieście. Przykładowo Wrocław to miasto gdzie znajduje się przynajmniej kilka specjalistycznych drukarni, które zajmują się brandingiem obiektów. Zobacz najtrafniejsze oklejanie szyb. Projekt grafiki na witrynę można przygotować we własnym zakresie lub zlecić pracownikom drukarni. Zaprojektowaną wcześniej grafikę drukuje się najczęściej na ploterach solwentowych oraz tnących, na materiałach takich jak folia (zobacz foliarka) monomeryczna, folia adhezyjna, folia mrożona. Co więcej jeśli zależy nam na trwałości reklamy na witrynie, istniej możliwość zabezpieczenia folii z wykorzystaniem laminatu ochronnego. Specjaliści pomogą dobrać właściwy materiał, dopasowany do formatu witryny i podłoża, aby reklama była dobrze widoczna, przepełniona żywymi kolorami i trwała. Niektóre drukarnie mają w swojej ofercie ekspresową produkcję, która trwa najczęściej do 24 h od zaakceptowania projektu do druku.Inną równie popularną formą promocji outdoorowej są banery reklamowe. Tego typu druk różni się od tradycyjnych plakatów przede wszystkim wytrzymałością. Banery reklamowe najczęściej drukuje się na specjalnym wodoodpornym tworzywie. Współczesna technologia pozwala wykonać zaawansowane projekty, które oferują dobrą skuteczność reklamową. Obecnie tworzy się banery jedno i dwustronne. Grafika może zawierać zdjęcia, cienie oraz przejścia tonalne. Wykorzystywane w druku techniki sprawiają, że obraz staje się niezwykle realistyczny. Dodatkowo banery reklamowe mogą być drukowane na wielkich formatach, przez co są widoczne z daleka. Ale warto pamiętać, że na skuteczność wspomnianej reklamy wpływa nie tyko sam druk, lecz także jej lokalizacja. Wybierając reklamą outdoorową musimy właściwie określić do kogo ma trafić nasza reklama i pod tym kątem kupić bądź wynająć odpowiednią powierzchnię. Banery reklamowe nie są tanią formą reklamy, ale przy wyższych nakładach możemy negocjować znaczące rabaty. Atrakcyjną ofertę zobaczysz Na stronie.