Następny rok, rokiem linuxa

elektryk

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

bezpieczne urządzenia elektryczne

agregator prądotwórczy
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
W celu ochrony struktur fotowoltaicznych i podłączonych do nich sprzętów elektronowych przed przepięciami i sprzężeniami, stosuje się szczególne ograniczniki fotowoltaika po stronie napięcia stałego, oraz standardowe ograniczniki przepięć po stronie prądu zmiennego. Wybór niewłaściwych ograniczników przepięć jest w stanie stwarzać niebezpieczeństwo pożarowe dla sprzętów elektrycznych i elektronowych. Normy używania ochrony przeciwprzepięciowej różnią się zależnie od zastosowanej ochrony odgromowej.

W trakcie budowy domu słuchaj rad elektryka odnośnie ograniczników przepięć i warystorów

komputer i ulotki na biurku
Author: Menno van der Horst
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest autentyczną frajdą, dla pozostałych na nieszczęście jest bardzo dużym sprawdzianem. Niezależnie do której grupy osób przynależysz będziesz musiał zmierzyć się z tym szkopułem w mniejszym lub większym stopniu.

Praca elektryka okazuje się ciężka i wymagająca, dowiedz się, jak wygląda i na czym się opiera

amperomierz
Author: greensheepred
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia żaden człowiek nie potrafi wyobrazić dzisiaj sobie otoczenia bez elektryki i dogodnych możliwości, które ona daje. Dostęp do energii elektrycznej nie byłby jednakże możliwy bez wkładu elektryka, jaki trudni się wszelkimi kwestiami związanymi z przyłączeniem i użytkowaniem podzespołów elektrycznych. W wypadku, kiedy obmyśla się jakąś inwestycję, chociażby budowę domu, nie obejdzie się bez pracy elektryka.

Systemy elektryczne oraz programy z nimi związane

gniazda
Elektrycy świadczący usługi na aktualnym rynku bardzo często wspomagają się programami elektrycznymi, dzięki którym mogą przygotować projekty elektryczne. Używając ich mogą zdecydowanie szybciej działać i realizować czekające na nich zlecenia. Jakie programy są dla nich zalecane?
Przede wszystkim są to programy, dzięki którym można bez kłopotów zrobić wszelkie projekty instalacji elektrycznych czy instalacji elektroenergetycznych. Praca na nich jest prawdziwą przyjemnością, bowiem na projekty można nanosić wymagane elementy lub łatwo wprowadzić poprawki, które czasem są ciężkie do zapisania w dokumentacji papierowej, gdyż może stać się ona niezrozumiała. Programy dla elektryków różnicuje się w zależności od celów, do których zostały przygotowane.