Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Kupno telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Przy dzisiejszym poziomie rozwinięcia technologii nie zaskakuje nas fakt, iż coraz większa ilość osób, które mijamy chadzając po ulicy dzierży w ręce telefon. Szczególnie, iż teraz są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odczytać smsy, ale zrealizować płatności, włączyć GPS, czy wybrać wypatrzoną sukienkę.
Co ciekawe – z tego typu telefonów korzytają także osoby starsze, to pokazuje jak spory zasięg posiada ten fenomen.


Notebook z serii Dell Latitude
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Kingston Technology
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Aktualna oferta telefonów jest tak duża, że naprawdę trudno jest nam zakupić ten dobry.

Masz ochotę poszerzyć wiedzę z tego ciekawego zagadnienia? Zatem świetnie trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to odkurzacze centralne z Wrocławia i przejdź do następnej strony.

Oczywiście istnieje mnóstwo stron internetowych czy for, na których mamy możliwość znaleźć potrzebne nam inFormacje, w sieci wiele jest recenzji wybranych smartfonów, które na pewno ułatwiają nam dokonanie wyboru. Jednak nie powoduje to, iż wybór ten staje się łatwy, szczególnie, że obecnie ciągle zostają wypuszczane coraz to nowsze modele z sporą ilością funkcji. Jak w tym całym natłoku zakupić naprawdę dobry telefon?


Poruszając ten temat, warto powiadomić o powrocie na rynek marki motorola, która obecnie trochę zapomniana, niegdyś była jedną z najbardziej popularnych marek wytwarzających telefony - Ceneo.pl. Do wypuszczonych modeli zaliczają się takie jak motorola defy mb525, czy motorola defy mini – czyli znane dzisiaj telefony z dotykowym wyświetlaczem, jeżeli pragniemy poczytać więcej o ich właściwościach wystarczy wyszukać ich nazwy w Internecie. Ukaże się nam sporo stron na których wyszukamy niezbędne nam dane.
Do kolejnych modeli wyprodukowanych przez firmę motorla modeli zaliczają się, motorola milestone 2, czyli fuzję ekranu dotykowego i klawiatury dla tych, którzy wciąż życzą sobie posiadać możliwość korzystania z klawiatury,oraz motorola razr2 v8, Komórka z tak zwaną klapką, czyli klasyczny model, który pamiętamy jeszcze z minionych lat - rozważam motorolę razr2 v8.