Następny rok, rokiem linuxa

GPS

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Drony jako interesujący gadżet dla amatora i niezawodne narzędzie pracy dla osób posiadających swój biznes

dron
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób bardzo lubi otaczać się dużą ilością gadżetów. Najlepiej jeśli są nowoczesne i oferują wiele pomocnych funkcji. Tak jest z coraz to nowymi modelami smartfonów, a ostatnio na popularności niesamowicie zyskują drony. Wykorzystywane są coraz częściej w najróżniejszych branżach, ale też pojawiają się takie do użytku prywatnego. Co ma do zaoferowania ten produkt, o którym ostatnimi czasy tak wszędzie głośno? Przede wszystkim urządzenia te są doskonałym narzędziem w zawodzie filmowca, lub fotografa. Z ich pomocą można wykonać całkiem sporo jedynych w swoim rodzaju ujęć.

Niebawem święta - czyli idziemy na zakupy w Krakowie

przeglądanie Internetu
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Okres przedświąteczny wiąże się ze wzmożoną konsumpcją i zakupowaniem upominków. Nic dziwnego – są mikołajki i gwiazdkę – a więc prawdziwe okazje do obdarowywania się prezentami. Za zakupami ciągnie się oczywiście kwestia finansowa.