Następny rok, rokiem linuxa

GPS

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Niebawem święta - czyli idziemy na zakupy w Krakowie

przeglądanie Internetu
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Okres mikołajkowy wiąże się ze wzmożoną konsumpcją i zakupowaniem upominków. To naturalne – mamy mikołajki i święta – okazje do podarunków są więc oczywiste. Za kupowaniem ciągnie się oczywiście kwestia finansowa.

Kupno telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Przy aktualnym poziomie zaawansowania technologii nie zaskakuje nas fakt, że coraz więcej osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w ręce telefon. Zwłaszcza, iż teraz są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy wybrać wypatrzoną spódnicę.

Drony jako interesujący gadżet dla amatora i niezawodne narzędzie pracy dla osób posiadających swój biznes

dron
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób bardzo lubi otaczać się dużą ilością gadżetów. Najlepiej jeśli są nowoczesne i oferują sporo pomocnych funkcji. Tak dzieje się z wciąż to nowszymi modelami smartfonów, a ostatnio na popularności bardzo zyskują drony. Wykorzystywane są coraz częściej w różnych branżach, lecz też pojawiają się te do użytku prywatnego. Co oferuje nam ten produkt, o jakim ostatnimi czasy tak wszędzie głośno? Przede wszystkim urządzenia te są doskonałym narzędziem w zawodzie filmowca, albo fotografa. Za ich pomocą można zrobić całkiem sporo jedynych w swoim rodzaju ujęć.