Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Trudności z utrzymaniem porządku w domu

Utrzymanie mieszkania w czystości to szalenie kłopotliwe zadanie. Wiedzą o tym przede wszystkim rodzice małych dzieci, ale też osoby mieszkające samotnie muszą zmagać się z kurzem i bałaganem, które pojawiają się mimo systematycznego dbania o porządek. Jak poradzić sobie z takim kłopotem? Jakie środki czystości jak i urządzenia mogą być najbardziej przydatne?


odkurzacz centralny
Author: Chez Mummy
Source: http://www.flickr.com
W głównej mierze powinniśmy wyrobić sobie zwyczaj systematycznego sprzątania. Istotnie uprości nam to działanie i wbrew pozorom zaoszczędzi dużo czasu. Sprzątanie co tydzień pochłonie nam o wiele mniej czasu niż gruntowne sprzątanie robione raz w miesiącu. By starania wkładane w sprzątanie nie były nazbyt wysokie, winniśmy zaopatrzyć się w dobry sprzęt.

Konieczny będzie przede wszystkim dobry odkurzacz, z paroma końcówkami i sporą mocą. Świetne rozwiązanie to centralne odkurzacze, lecz nie każdy może sobie na to pozwolić.

Kliknij na odnośnik odlewy, on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, zawierający interesujące dane.

Więcej w artykule: "Jak wybrać odpowiedni odkurzacz centralny?". Potrzebna będzie też miotła, szufelka i zmiotką oraz mop, jakim na mokro zmyjemy kafelki oraz parkiet. Dysponując takim zestawem bezsprzecznie uporamy się z większością zanieczyszczeń w mieszkaniach i domach.


odkurzanie
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście sam sprzęt jak i akcesoria to nie wszystko, potrzebne nam będą też środki czystości. Między innymi płyn do mycia podłóg, mleczko do czyszczenia, a także płyn do czyszczenia szyb. Taki niewielki zestaw winien nam na start wystarczyć, jednakże może być tak, że z pewnymi plamami lub zanieczyszczeniami sobie nie damy rady.

Przeczytaj bez zwlekania wpis spod linku, ponieważ prawdopodobnie zdziwi Cię to, jak niezwykle fascynujące materiały w tamtym miejscu się znajdują!Powinniśmy wówczas skorzystać z wiedzy naszych mam albo ciotek i wykorzystać domowe sposoby na zanieczyszczenia. Receptur na środki usuwające plamy z wina na dywanie czy kawy na kanapie, poszukiwać możemy też online. Funkcjonuje mnóstwo serwisów internetowych o okołodomowej tematyce, na których odszukamy mnóstwo wartościowych podpowiedzi jak i rad, dzięki czemu dbanie o czystość w domu lub mieszkaniu będzie dużo łatwiejsze. Wiele nauczyć się można także z programów w telewizji.