Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

GPS od Solid Security najlepszym sposobem na ochronę auta

Zabezpieczenie swojego pojazdu jest kluczową sprawą dla wielu właścicieli aut. Zwłaszcza, gdy kupili samochód w salonie i chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochrony, takie jak GPS od Solid Security.
gps
Czym wyróżnia się to rozwiązanie i z jakich powodów warto jest zainteresować się niniejszą metodą ochrony pojazdu? Zacznijmy od tego, jak działa GPS. Jego praca oparta jest o nawigację satelitarną, która umożliwia w sprawny sposób namierzyć auto, pomagając w jego znalezieniu. Zainstalowane w samochodzie urządzenie może załączyć sygnalizację dźwiękową bądź nawet zatrzymać pojazd, zapobiegając równocześnie przed kradzieżą.

System GPS (do zobaczenia) od Solid Security może być zakładany w jednym z punktów montażowych, które usytuowane są w wielu miejscowościach na terenie całego kraju bądź od razu w salonie samochodowym, aby odebrać gotowe oraz w pełni zabezpieczone auto. Bezsprzeczną zaletą takiego systemu jest możliwość ubiegania się o zniżkę na ubezpieczenia. Koszty ubezpieczenie od kradzieży mogą być zredukowane nawet o pięćdziesiąt %, co pozwala na spore oszczędności, jakie można przeznaczyć na paliwo na przyjemny wypad za miasto. Charakteryzowane systemy monitorowania GPS mogą być wykorzystywane nie tylko w autach prywatnych, lecz również w pojazdach znajdujących się we flocie określonego przedsiębiorstwa.GPS
Author: Smailo
Source: Smailo
Razem z systemem monitoringu w pojazdach montowane jest specjalne oprogramowanie, które służy do liczenia czasu pracy kierowców, jak również poziomu paliwa czy przebiegu samochodu, co pozwala pozyskać wiele informacji w dowolnie wybranej chwili. Właściciel przedsiębiorstwa może cały czas kontrolować swoich pracowników i w łatwiejszy sposób zarządzać pojazdami, aby obniżyć koszty eksploatacji floty. Co więcej zwiększa się bezpieczeństwo (monitoring gdańsk) kierowców i samochodów przez nich kierowanych, ponieważ szybko można uzyskać precyzyjną lokalizację konkretnego auta. Warto jest zaciekawić się systemami GPS od Solid Security, ponieważ są to sprawdzone i cenione na rynku rozwiązania. W celu zaznajomienia się z informacjami na temat poszczególnych punktów oferty najlepiej jest zatelefonować do przedstawicieli firmy bądź odwiedzić jej stronę internetową, szybko podejmiemy decyzję o skorzystaniu z usług Solid Security.