Następny rok, rokiem linuxa

rozwój

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakie możliwości daje współcześnie grafika 3D, w jakich dziedzinach się ją stosuje.

modelowanie 3d
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Jedną z ważniejszych gałęzi grafiki komputerowej jest modelowanie 3D. Co ciekawe, znajduje ono swoje zastosowanie zarówno w wielu gałęziach przemysłu, jak również w przemyśle rozrywkowym.

Jakiego typu zajęciami przedszkolaki i ich ojcowie wypełniają swój wolny od codziennych obowiązków czas

Podświetlana klawiatura
Author: Kate
Source: http://www.flickr.com
Kogo ciekawią zeszłowieczne dzieje kraju dobrze wie o tym, że życie w ziemiańskich dworach nie zawsze należało do przyjemnych. O ile letnią porą na brak zajęć nikt nie narzekał, to już zimową porą sprawa wyglądała zgoła odmiennie. Żeby się nie nudzić, należało wymyślić sobie mniej albo bardziej twórcze zajęcie. Obecnie najprawdopodobniej żadna familia nie narzeka na nadmiar niezajętego czasu. Dorośli udają się do pracy, a ich dzieci do przedszkola. A kiedy wieczorami znajdzie się w końcu czas na zasłużony wypoczynek, to wówczas zazwyczaj każdy domownik, niezależnie od posiadanej liczby wiosen, siada przed monitorem odbiornika telewizyjnego albo notebooka.