Następny rok, rokiem linuxa

nagrody

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak osiągnąć sukces jako sportowiec? Co ważne rozpocząć treningi jak najwcześniej, lecz również cieszyć się z najmniejszych sukcesów

sport
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com
Czym byłoby rywalizowanie bez nagród? Być może zadowolenie z siebie jest najważniejszą z nagród, oraz o tym trzeba pamiętać, jednakże najlepsze docenienie naszych wysiłków posiada postać medalu lub nagrody pieniężnej. Przyjemnie jest powiesić zdobyty medal na szyi, a za tak otrzymane pieniądze możemy zainwestować w lepszy sprzęt, który pomoże nam w treningach. Zależnie od dyscypliny, którą uprawiamy potrzebujemy do tego więcej lub mniej oszczędności, nie ulega jednak wątpliwości, iż trudno sobie wyobrazić rozwój bez koniecznych nakładów finansowych.