Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Niejedna osoba w podeszłym wieku powinna być traktowana życzliwie oraz powinna mieć prawo się leczyć z godnością

Gdy odchodzimy na emeryturę, to mamy nadzieję, że nareszcie będziemy żyć. Obyśmy tylko nie byli chorzy.


Niestety różne choroby oraz nieszczęścia nie oszczędzają nikogo.


Produktywność
Author: BMiz
Source: http://www.flickr.com
ładowarka rowerowa
Source: jego-styl.pl


Różne kłopoty ze zdrowiem zwykle dotyczą osób na emeryturze.

Interesujące treści czekają na Ciebie na następnej stronie, która została poświęcona tej samej tematyce. Wejdź w link i dowiedz się tu (https://www.hurtopony.pl/motocyklowe.html) innych wątków.

Organizm niestety informuje nas, że się starzeje. Trzeba wówczas regularniej chodzić po przychodniach i na różnego rodzaju zabiegi. Ten, kto leczył się chodź raz w publicznych placówkach, wie, jaki to koszmar. Ogromne kolejki, przez które miesiącami trzeba oczekiwać na wizytę u specjalisty i ogólny brak empatii. Żadna osoba nie chciałaby, by tak był traktowany ktokolwiek z naszych bliskich. Nagle okazuje się, że osoby, które pracowały przez całe życie oraz przez wiele lat przekazywały składki na Fundusz, nie mają możliwości skonsultować z lekarzem często o poważnych komplikacjach ze zdrowiem. Z tego powodu tak istotne jest, by każdy senior miał wykupione dodatkowe ubezpieczenie, które da mu możliwość na leczenie się w prywatnej służbie zdrowia. Tam nie ma kolejek oraz pacjentów traktuje się życzliwie. Doktorzy pochylają się nad sprawami swoich pacjentów, a nie traktują ich jak zło konieczne. Jednak, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem, emeryci muszą uprawiać sport. Mogą na przykład chodzić na basen albo jeździć na rowerze.


Dużo hal sportowych ma znaczne zniżki dla emerytów, by zachęcić ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dodatkowo możemy także taniej chadzać do kina czy do muzeum.