Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Zima tuż, tuż - wyposaż się w nowiuteńki komplet opon zimowych, które będą gwarancją bezpiecznej oraz komfortowej jazdy

Nadciągnięcie zimowej aury dla mnóstwa kierowców to prawdziwy koszmar. Boją się oni opadów śniegu, śliskiej drogi oraz kiepskiej klarowności powietrza. Niestety najczęściej nie uda nam się uniknąć prowadzenia samochodu w zimie. Dlatego winniśmy zdawać sobie sprawę z tego w co musimy się wyekwipować, by jeździć bez ryzyka.


Bez wahania najistotniejszą kwestią są nowe opony zimowe, jakie zbudowane są z kauczuku i krzemu. To szczególnie rozróżnia je od opon letnich. Dzięki użyciu kauczuku są one bardziej plastyczne, dzięki czemu przyczepność do podłoża jest dużo lepsza. () Ta właściwość jest szczególnie istotna, o ile temperatura powietrza spada poniżej 0.
opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Kolejną nadzwyczaj ważną rzeczą jest to, iż opona zimowa ma krótszy czas zatrzymania, co przypuszczalnie może okazać się potrzebne na śliskiej powierzchni. Nie ulega wątpliwości, że w okresie zimowym nierzadko pada śnieg i występuje nie lada zamglenie, przez co nie zawsze możemy z dużym wyprzedzeniem coś dojrzeć.

Nasza najnowsza publikacja (http://www.lontex.pl/serwis-samochodow-ciezarowych-jedrzychowice) powinna przypaść Ci do gustu, ponieważ zawarliśmy w niej duża liczbę świetnych wiadomości. W takim razie czytaj bez ociągania się.

Nagminnie się zdarza, że piesi w dalszym ciągu nie noszą odblasków, jakie czasem mogą uratować życie. Kupując nowe opony powinniśmy pomyśleć po jakich jezdniach będziemy jeździć.

Jest to ważne, albowiem pewne opony są przeznaczone wyłącznie do przemieszczania się po mieście, pozostałe natomiast na bardziej wymagające drogi - poznaj ofertę firmy Hurt Opony. Nie ulega wątpliwości, że ulice w mieście są co dzień odśnieżane i nieczęsto się zdarza, żebyśmy byli zmuszeni do jazdy po śniegu. Totalnie inaczej ma się sprawa w małych, górskich miejscowościach, w których często to właściciele posesji muszą odśnieżać trasy obok swojego domu. Dlatego stawiając na kupno nowych opon powinniśmy pomyśleć o tym, w jakim miejscu będziemy jeździć. Jeśli myślisz czy na pewno warto zmieniać opony, to musisz wiedzieć, że różnią się one od letnich konstrukcją oraz budową bieżnika.


Nie bagatelizuj bezpieczeństwa własnego i swoich pasażerów, którymi przeważnie są Twoje dzieciaki! Opony zimowe są gwarancją większego bezpieczeństwa i wygody jazdy. Nigdy nie wiemy kiedy spadnie śnieg oraz jak sroga zima będzie tego roku. Podróż na oponach letnich po pokrytej lodem jezdni może okazać się tragiczna w skutkach - miej to na uwadze.