Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Złomowanie pojazdów, dobry pomysł na biznes

Liczba przysłowiowych „czterech kółek” wzrasta z każdym rokiem. Coraz częściej wymieniamy je na nowo, a według przepisów prawa, uszkodzone modele powinny być utylizowane we właściwy sposób. Auto szrot połączony ze stacją demontażu to idealny pomysł na dobry biznes. Co więcej, Unia Europejska zmienia przepisy i upraszcza biurokrację, w celu by umożliwić rządom wsparcie dla przyszłych przedsiębiorców.
samochód
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Fundusze rozpoczęcie działalności to szansa dla osób, które mają cel by powołać do życia własną firmę lub zadbać o rozwój już funkcjonującej już firmy, lecz nie mają na ten cel odpowiednich funduszy. Przy finansowym wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele sprawniej jest zrealizować przedsiębiorcom pomysł na własny biznes, jakim jest kasacja pojazdów Wrocław. Tutaj pełna oferta: (Klik)Zanim więc zaczniemy oczekiwać przychodów ze złomowanie aut, musimy sporo zainwestować. Podstawą będzie skompletowanie sprzętu, koniecznego do demontażu samochodów, ich przewożenia oraz odzyskiwania części, którymi potem będzie można handlować. Poza tym zainwestować będziemy musieli również w plac na przedmieściach, gdzie będziemy prowadzić skup samochodów oraz przygotowywać części do późniejszego transportu.


Profesjonalny skup aut musi funkcjonować w pełni legalnie, z tego powodu potrzebne okażą się inwestycje w pozwolenia. Kiedy dopełnimy wymaganych formalności, pozostaje nam tylko rekrutacja kadry. Idealnym wyborem będą osoby, które zatrudnione były wcześniej w warsztacie samochodowym
samochód
Author: TATA
Source: Marubeni Motors Poland
przez co wiedzą, w jaki sposób rozmontować części samochodowe w krótkim czasie.

Jak widać, założenie stacji demontażu pojazdów nie jest łatwe. Nie zapominajmy, że pomyślna decyzja odnośnie dotacji nie zwalnia nas od wypełniania obowiązków wymaganych przez instytucję dofinansowującą. Główny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, a w razie niedotrzymania zobowiązania - udzielenia zwrotu otrzymanych pieniędzy razem z odsetkami. Mimo pewnego ryzyka oraz odpowiedzialności z jaką wiąże się własna działalność wiele osób podejmuje to wyzwanie z przekonaniem o jego sukcesie.

Chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy? Zapraszamy w takim razie na stronę twórcy (https://www.happytree.com.pl/rodo-niszczenie-dokumentow-zawierajacych-dane-osobowe/). Tam czekają na Ciebie rzetelne wiadomości.

Tutaj zobaczysz więcej.