Następny rok, rokiem linuxa

warsztat

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Właściwie dopasowane opony

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każdy kierowca musi zdawać sobie sprawę, że będzie musiał trochę pomajstrować przy swoim samochodzie. Niestety rzeczywistość jest też taka, że coraz więcej mężczyzn nie zna się na samochodach. Dziś większość jedynie kupuje coraz to lepsze samochody i jeździ do bardzo nowoczesnych warsztatów samochodowych z byle pierdołą. Niektórzy nie potrafią wymienić opony. A wiadomo, że z oponą możemy mieć problem w każdym momencie i trzeba sobie z tym poradzić.

Złomowanie pojazdów, dobry pomysł na biznes

skup aut
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Liczba samochodów wzrasta z każdym rokiem. Stale przesiadamy się do nowszych modeli, a według przepisów prawa, uszkodzone modele muszą być utylizowane w należyty sposób. Skup samochodów nienadających się do jazdy połączony ze stacją demontażu to idealny pomysł na dobry biznes. Dodatkowo, Unia Europejska zmienia przepisy i upraszcza biurokrację, aby umożliwić rządom wspieranie przyszłych przedsiębiorców.