Następny rok, rokiem linuxa

warsztat

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Właściwie dopasowane opony

Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każdy kierowca musi zdawać sobie sprawę, że będzie zmuszony trochę podłubać przy swoim samochodzie. Niestety rzeczywistość jest też taka, że coraz więcej mężczyzn nie zna się na samochodach. Obecnie większość tylko kupuje coraz to lepsze samochody i jeździ do bardzo nowoczesnych warsztatów samochodowych z każdą pierdołą. Niektórzy nie są w stanie zmienić opony. A wiadomo, że z oponą możemy mieć problem w każdym momencie i trzeba sobie z taką sytuacją poradzić.

Złomowanie pojazdów, dobry pomysł na biznes

skup aut
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Liczba przysłowiowych „czterech kółek” rośnie z każdym rokiem. Wciąż przesiadamy się do nowszych modeli, a według przepisów prawa, stare modele muszą być utylizowane w odpowiedni sposób. Skup samochodów nienadających się do jazdy połączony ze stacją demontażu to wspaniały pomysł na dochodowy biznes. Co więcej, Unia Europejska zmienia przepisy i upraszcza biurokrację, w celu by umożliwić rządom pomoc dla przyszłych przedsiębiorców.