Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Toaleta publiczna – co koniecznie musi znaleźć się na jej wyposażeniu

Chyba każdemu z nas przydarzyło się przynajmniej kilka razy w życiu znaleźć się w toalecie w miejscu publicznym. Jeszcze nie tak całkiem dawno stan takich miejsc w naszym kraju pozostawiał naprawdę mnóstwo do życzenia. Dzisiaj toalety w miejscach publicznych są coraz lepiej wyposażone, a panujący w nich porządek może sprawić, że wstydzić będzie się niejedna pani domu. Zadać można jednak pytanie, co powinno znaleźć się w publicznej toalecie?

WC
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Aby korzystanie z toalety w miejscu publicznym nie wiązało się z nieprzyjemnymi doznaniami, warto postawić na odświeżacze powietrza. Odświeżacze powietrza nie są drogie, a równocześnie w znaczny sposób wpłyną korzystnie na atmosferę w toalecie. Wybór zapachów jest obecnie tak szeroki, że nie ma trudności z wybraniem aromatu odznaczającego się trwałością, takiego, który można wyraźnie poczuć, a równocześnie niezbyt intensywnego. W sprzedaży nie brak odświeżaczy powietrza różnego rodzaju. Zdecydować się można na odświeżacze włączane do kontaktu, które naprawdę skutecznie i na długo poprawiają aromat w pomieszczeniu. Są one jednak na chwilę obecną najdroższe - sprawdź pełną ofertę na tej stronie.

Najchętniej używane są odświeżacze żelowe. Wkład zapachowy ma postać żelu, który umieszczono w specjalnej miseczce. Taki odświeżacz po otwarciu powinno się po prostu umieścić w dowolnym miejscu. Przez pewien czas będzie emitował swój aromat. Popularnością cieszą się również odświeżacze powietrza w sprayu, które jednak w publicznych toaletach sprawdzają się najsłabiej. W toalecie publicznej nie powinno brakować również takich sprzętów, jak suszarka do rąk kieszeniowa. Suszarka do rąk kieszeniowa to urządzenie, które pozwala błyskawicznie i skutecznie osuszyć ręce po ich uprzednim umyciu.W wielu toaletach suszarki powieszone są obok ręczników zrobionych z papieru, które także są dobrym rozwiązaniem. Mnóstwo osób woli jednak używać suszarek. Powinno się tylko pamiętać, aby po ich użyciu wysmarować dłonie kremem do rąk. Jeśli tego nie zrobimy skóra na nich może stać się naprawdę bardzo przesuszona. W solidnie wyposażonej toalecie do użytku publicznego nie może zabraknąć też mydła. Najbardziej higieniczne jest bez wątpienia to w płynie i to właśnie ono powinno znaleźć się w toalecie o charakterze publicznym zgodnie z przepisami sanitarnymi.

Wykorzystywanie mydła w kostce jest w toaletach publicznych niezgodne z aktualnymi przepisami. Podobnie jak stosowanie uszytych z materiału ręczników wielorazowego użytku.

Nie chcemy pozwolić na to, byś nie poznał wszystkich newsów na podobny temat. Zapraszamy zatem do nowego wątku. W nim oczekuje na Ciebie kompleksowa wiadomość (http://www.bsinspekcja.pl/budowa-sieci-kanalizacyjnych/).

Tylko ręczniki wyprodukowane z papieru są zgodne z przepisami sanitarnymi. Musi wiedzieć o tym każdy, kto postanawia uruchomić toaletę publiczną.

mycie rąk
Każdy, kto przekracza próg publicznej toalety pragnie, aby była ona wyposażona bardzo dobrze. Na szczęście aktualnie polskie toalety publiczne są coraz lepiej utrzymane, a skorzystanie z nich nie wywołuje już wyraźnego grymasu na twarzy. Toalety publiczne w Polsce są aktualnie czyste, panuje w nich przyjemny zapach i prezentują się naprawdę zaskakująco dobrze - Zdobądź więcej info.