Następny rok, rokiem linuxa

zapach

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak zatroszczyć się o czystość powietrza w naszym miejscu pracy

oczyszczacz powietrza
Author: Airfree
Source: http://www.klimatop.pl
Jednym z ogromnych problemów współczesnego społeczeństwa są wszelakiego typu uczulenia. Na pierwszy rzut oka wydawało by się, że jest to tylko indywidualny problem pacjenta, a co najwyżej jego bliskiego środowiska: rodziny i przyjaciół. Tak tymczasem nie jest. Nie leczone schorzenie może powodować wystąpienie astmy, a to już poważna choroba mogąca mieć poważne konsekwencje dla pracodawcy chorego w postaci urlopu na być może długi czas.

Toaleta publiczna – co koniecznie musi znaleźć się na jej wyposażeniu

publiczna toaleta
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdemu z nas zdarzyło się przynajmniej parę razy w życiu znaleźć się w toalecie w miejscu publicznym. Jeszcze kilka lat temu stan takich miejsc w naszym kraju pozostawiał naprawdę bardzo wiele do życzenia. Dzisiaj toalety w miejscach publicznych są coraz solidniej wyposażone, a zaprowadzony w nich porządek może sprawić, że wstydzić będzie się niejedna pani domu. Zadać można jednak pytanie, co musi znaleźć się w toalecie w miejscu publicznym?