Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Na jakiej zasadzie wybrać stosowną kartę graficzną?

Kupno karty graficznej do laptopa, czy to lepszego, czy wymagającego rozbudowy jest ciężkie. Ogół oczywiście uzależnione jest od tegoż , do czego będzie ona stosowana.
Jaką więc wybrać, tak aby najlepiej pasowała do naszych zapotrzebowań?


geforce 705
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com


Powinno się pamiętać, iż nie ma świetnej, uniwersalnej karty graficznej, która będzie niedroga, a naraz pozwoli uruchomić wszelką najświeższą grę na rynku. Kartę zestawia się w porównaniu do mianego budżetu oraz funkcji, które ma dopełniać. W tym kazusie najlepiej posłużyć się przykładowymi zastosowaniami. Jeżeli komputer służy do oglądania filmów oraz prac biurowych, to w całości starczy karta zintegrowana z najpóźniejszym modelem procesora, jak np. Geforce 630. Szukając porządnej karty graficznej Geforce - sprawdź tutaj link.

Interesuje Cię istotna propozycja (http://gohero.pl/oneplus-kabel-usb-c-fast-charge-1m) sprzedaży takiego rodzaju towaru? Namawiamy więc do wejścia w poniższy link. Tam znajdziesz ich o wiele więcej.Kiedy będziemy ją pragnąć do odtwarzania filmów oraz przygodnego uruchamiania średnio wymagających gier - wystarczy jednostka klasy średniej, np. Geforce 660 lub AMD Geforce 705. Najnowsze modele Geforce znajdziesz tutaj informacje w serwisie. Jeśli z kolei potrzebujemy ją do grania w najświeższe tytuły, które potrzebują dużego zasobu mocy - trzeba zdecydować się już na bardzo skuteczną kartę dedykowaną z porządnym chłodzeniem prężnym. W takim wypadku sprawdzi się cudownie karta Geforce 720m, dobrze jest w związku z tym w nią zainwestować.


Łódź
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com


ASUS EeeKeyboard PC
Author: Asus
Source: Asus


Typów kart graficznych w sklepach jest bardzo dużo, ponieważ zastosowań pecetów jest w podobny sposób wiele.
Kiedy ktoś jednakże żąda czegoś lepszego, albowiem jest mu potrzebne do obsługi obeznanych progRAMów graficznych, warto jest wybrać coś lepszego, jednak zwrócić nacisk na zaciąg prądu. Ma być on jak najniższy, albowiem nie zamierzamy płacić kolosalnych rachunków.