Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Bez wątpienia warto postarać się zabezpieczyć swoją przyszłość

Typowy Polak, choć tak naprawdę nie jesteśmy w tym momencie ewenementem, nie jest w stanie rzec w jednoznaczny sposób, że będzie miał okazję za przykładowo 20 lat lat funkcjonować na godnym poziomie.


Niby zmniejsza się ilość niezamożnych, ale jeśli dzisiaj zarabiamy powiedzmy sześć krajowych, zatem jesteśmy zamożni, to jeżeli za jakiś czas zmniejszy się nam zarobek o połowę, to generalnie w dalszym ciągu nie będziemy musieli klepać biedy i stać w MOPS-ie po socjal, lecz niewątpliwie odczujemy poważnie znaczne zmiany - na gorsze. Co zatem można zalecić ludziom, którzy pragną w jakiś sposób zabezpieczyć swoją przyszłość? Zresztą nie chodzi wyłącznie o własny byt, lecz również przyszłość własnych dzieci. No cóż, na szczęście mamy okazję dobrze zadbać o przyszłość.
Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu

Początkowo trzeba zainwestować w chociażby grunty rolne. Fakty są takie, że nadal mocno opłaca się kupić grunty, bo w końcu ciągle ich wartość szybko wzrasta. Zasadniczo grunty są już teraz bardzo drogie, a co najważniejsze, ich wartość nieustannie wzrasta. W zasadzie trudno sprzedać dom na prowincji, ale akurat z działkami rolnymi najczęściej nie ma żadnego kłopotu. Warto także inwestować w wino (zobacz: wino syrah ) czy dzieła sztuki, na przykład malunki mało znanych, lecz porządnych artystów.

Kliknij bez wahania ten link - znajdujące się tutaj uwagi z serwisu zapewne są dla Ciebie ciekawe - dotyczą analogicznej problematyki.

W Polsce maluje bardzo wielu wybitnych artystów, a więc warto nawet wziąć kredyt gotówkowy dla firm, jeżeli nie mamy zbyt dużo kasy na inwestycję, ale bardzo lubimy ryzyko. No właśnie - są te rodzaje inwestycji, które są bardzo ryzykowne, ale nie jest powiedziane, że ryzyko zawsze popłaca.


Idealny wariant - zainwestujemy sporą część kasy w nieco bardziej ryzykowne segmenty, lecz także nie zapomnimy, że aby potem nie obudzić się bez niczego, bez cienia wątpliwości trzeba rozejrzeć się za takimi inwestycjami, które zapewne nie dadzą za dużo zaoszczędzić, ale przynajmniej uciekniemy przed inflacją. Chociaż kryzys gospodarczy sprawił, że trudno w 100% zaufać wielkim bankom, to jednakowoż jakby nie patrzeć fakty są takie, że takie chociażby konta oszczędnościowe są bez dwóch zdań godne naszego zainteresowania. Nie bójmy się trzymania kasy w banku, bo to i tak sporo bezpieczniejsze miejsce, aniżeli przysłowiowa skarpeta.