Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Co musi posiadać profesjonalny kreator www i na co musi zezwalać użytkownikom?

Aby stworzyć swoją stronę wirtualną konieczne jest odpowiednie narzędzie. Dziś mamy do wyboru darmowe oraz odpłatne oprogramowanie. Można by dobrać tego typu narzędzie, które pozwala zainstalować serwis na swoim serwerze, lub wybrać jakąkolwiek zewnętrzną firmę hostingową.
Trzeba podjąć właściwą decyzję, aby uniknąć potem problemów w wypadku przenoszenia strony do innego usługodawcy.


PQI
Author: SteelSeries
Source: SteelSeries


Idealny kreator www powinien posiadać interfejs prosty w obsłudze. Dzięki niemu łatwo stworzyć można swą stronę www, która będzie profesjonalnie wyglądać. Prawidłowo by było, gdyby miał wiele szablonów podzielonych na przeróżne kategorie tematyczne. Ułatwi to wybór takiego, który będzie idealnie pasował do własnych zapotrzebowań. Tego typu szablon musi zapewniać prosty jego rozwój w miarę przybywania własnych potrzeb. Każdy kreator im ma więcej wtyczek oraz dodatków, tym korzystniej dla nas. Mogłyby to być pomocnicze funkcjonalności takie jak wtyczki społecznościowe lub rozszerzenia. Takie dodatki do kreatora umożliwią pracę oraz pozwolą na wybranie wyglądu strony.


Kłopoty ze zbytnio długim adresem strony mogłaby rozwiązywać możliwość kupna i podłączenie domeny. Tak cały wygląd, jak i pojedyncze elementy, kreator powinien pozwolić ściągać, lecz także treści, które mogłyby się przydać w przyszłości do wykorzystania na odmiennej platformie. Zawsze musimy posiadać dostęp do kodu strony, ale też do konta FTP, za pomocą jakiego przesyłane są pliki. Kreator stron nie powinien posiadać limitów na miesięczny transfer. Jeżeli zaciekawienie stroną niespodziewanie wzrośnie, nie ma nic gorszego niż szybkie wyczerpanie przyznanego limitu. Może zdarzyć się sytuacja, że dostawca internetu Telka - (telewizja i internet wrocław) świadczeń lub portali mają ukryte opłaty. To mogłoby być przykładowo pierwszy miesiąc za darmo, zaś za późniejsze miesiące wdrożona jest opłata. Działania takie sprawiają, że wiele osób płaci, aby znowu nie przenosić własnej witryny w inne miejsce.
Im więcej reklam na witrynie, tym w większym stopniu wygląda ona nieprofesjonalnie i nieatrakcyjnie dla odbiorców. Czasami reklama mogłaby być dyskretna, umieszczona w na górnej listwie. Ale mogą zdarzyć się także pop-upy, które pokazywane są na calutkiej szerokości strony.