Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Parę nowości przemysłu, czyli co przekazują nam dzisiaj sklepy?

Dziś na rynku sklepowym raz za razem nowe tematy są realne do nabywania. Producenci przedkładają nam atrakcyjne urządzenia, które mają obowiązek usprawnić los w codziennej bieganinie.
Co tym razem jesteśmy w stanie nabywać i co jest warte polecenia?


gps logger
Author: Jason Kuffer
Source: http://www.flickr.com


hd player
Author: Sony
Source: Sony


gps tomtom
Author: Martin Abegglen
Source: http://www.flickr.com


Początkowym przedmiotem, jaki można przedstawić jako ciekawostkę elektroniczną jest GPS Logger, innymi słowy urządzenie i aplikacja na komórkę. Sprzyjają one do zapisu odbytej trasy w postaci śladu GPS. Można znaleźć nieco odmian tego gatunku urządzeń. Są proste w obsłudze, ich używanie sprowadza się w większości wypadków do włączenia zapisu i późniejszego zakończenia - .

O trybie funkcjonowania przyrządu i o stanie baterii raportują bezpośrednie kontrolki, albo niewielki, jednobarwny wyświetlacz, jak w przypadku GPS TomTom, cieszącego się sporą popularnością. Ich minimalistyczna oraz prosta struktura, nieobecność zbytecznych dodatków sprawiają, że czas ich wykonywania na naładowanym akumulatorze, albo wymiennej baterii jest wyjątkowo długi. Nie ulega wątpliwości, iż gdy powiadamy o ciekawostkach elektronicznych, nie możemy nie uwzględnić telewizorów. Ulokowane są one właśnie w właściwie każdym domu. Kanonem stają się maszyny z opcją HD Ready, znamionuje to, iż wyświetlacz konkretnego urządzenia pracuje w optymalnej określonej już rozdzielczości. Symbolizuje to nic innego, jak zamiar do wyświetlania sygnału sporej rozdzielczości, w związku z tym bez problemu jesteśmy w stanie ubezpieczyć się w pakiet HD Player, i odtwarzać dobrej jakości filmy - gps (https://www.sport-dog.pl/) tomtom.
Coraz to nowe urządzenia emitowane są przez producentów na rynek, a wszystko po to, aby dopasować się do funkcjonowania ich posiadacza na obecną chwilę. Trzeba jednak uważać, aby ta elektronika nas nie obciążyła jak i nie okiełznała naszego życia.