Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jaką lodówkę kupić?

Lodówka to jeden z tych sprzętów AGD, bez którego nie jesteśmy w stanie nawet sobie wyobrazić magazynowania żywności, a więc i przyrządzania dań.


Jeszcze sto lat temu, kiedy chłodziarki dopiero pokazały się na rynku, zachowanie świeżości potraw było dużym wyzwaniem.
Obecnie na całe szczęście nie ma już takiego problemu. Kłopotem będzie wyłącznie wybór stosownego urządzenia. Producenci oferują nam mnóstwo modeli, iż trudno jest zdecydować się na jeden z modeli.


pompy do lodówek
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR


Pierwszym dylematem, przed którym na pewno staniesz, jest wybór między klasyczną chłodziarką a schładzarką z zamrażarką. Z pozoru wydaje się to skomplikowane, jednakże decyzja powinna być nieskomplikowana. Współcześnie praktycznie wszyscy producenci decydują się na sprzedaż lodówek z oddzielnymi zamrażarkami. Jest to o tyle doskonałe rozwiązanie, że dostajesz wszechstronne narzędzie. Taki model podzielony jest najczęściej na 2 komory z drzwiczkami. Pierwsza z nich służy do magazynowania świeżej żywności, natomiast druga – mrożonek. To powoduje, iż zależnie od potrzeb możemy skorzystać z artykułów które znajdują się w jednym albo drugim położeniu. Jeżeli schładzarka potrzebna jest tylko na domowy użytek, wtenczas należy wybrać wersję razem z zamrażarką, bo będzie ona najbardziej uniwersalna. Mniej problemów napotkasz w wypadku modeli wolnostojących. Tutaj nie ograniczą Cię meble – możesz wybierać przeróżne wysokości oraz szerokości urządzeń. Lodówka znajdzie miejsce zarówno przy oknie, jak i wejściu do pomieszczenia kuchennego, praktyczniej jest jednakże umieścić ją bliżej wejścia.
Jeśli dojdzie do dysfunkcji, to schładzarkę starczy tylko odsunąć od ściany celem transportu lub naprawy na miejscu.

Nie ociągaj się - jeśli masz ochotę przestudiować dalsze wiadomości na ów niebywale ciekawy temat, to kliknij w link pod spodem i przejdź do następnego tekstu.

Nabywając nowiuteńką chłodziarkę zwróć również uwagę na przystępność części wymiennych, jakimi są na przykład pompy do lodówek.