Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Gry komputerowe – nowa metoda na zabawę

Obecne czasy to okres stałego rozwoju technologii, która pnie się na coraz lepszy poziom, niemal każdego dnia możemy poczytać o jakiejś nowości, która wychodzi na rynek lub została wymyślona i zaczynają się prace nad jej zrealizowaniem. Z uwagi na to, że dostępnych jest coraz więcej sprzętów, z których korzystamy codziennie, aby ułatwić sobie wiele zadań, firmy starają się, aby Urządzenia te stawały się coraz wyższej jakości i dysponowały coraz większą ilością funkcji.


klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl


komputery dla graczy
Author: CHRISTOPHER MACSURAK
Source: http://www.flickr.com


Samsung Smart Hub
Author: Samsung
Source: Samsung


Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele urządzeń, które oczarowują nie tylko praktycznością, ale i aparycją, co z pewnością przyciąga również sporo dziewczyn, bowiem jak każdy wie, to mężczyźni są przeważnie tak zwanymi gadżeciarzami, którzy nie przegapią żadnej okazji, aby zakupić nowe urządzenie, które sprawi im mnóstwo zabawy. Postęp technologiczny, pomimo tego, że pozytywnie wpływa na nasze życie i znacznie podnosi jego standard, posiada również minusy. W prasie coraz częściej pojawiają się artykuły tyczące się tego, iż jesteśmy społeczeństwem, które nie umie już rozmawiać, ale non stop trzyma głowę w telefonie, na biurkach w pracy dostrzegamy mnogość gadżetów – od laptopów przez ipady czy tablety po smartphony, które właściwie spełniają obecnie funkcję mini komputerów. Coraz ciężej nawiązać z kimś kontakt fizyczny, ponieważ jesteśmy zbyt skupieni na obsługiwaniu swoich malutkich urządzeń, do tego dołączają się również portale, na których mamy możliwość nawiązać kontakt z niezwykle dużą liczbą osób, niezależnie od miejsca ich urodzenia, to stanowi równocześnie i ułatwienie i przeszkodę, bowiem normalną konwersację zmienimy na tę w cyberprzestrzeni i wolimy spędzić wieczór prowadząc rozmowę na czacie, niż udać się do kawiarni lub na piwo, by normalnie z kimś porozmawiać. Skoro technologia tak bardzo wpływa na nasze życie, musi mieć wpływ także na sposób w jaki spędzamy nasz wolny czas – i tak właśnie jest, gadżety zapewniają mnóstwo frajdy – możemy w nich nie tylko obejrzeć film, czy przeprowadzić z kimś rozmowę, ale także pograć.

Jeśli myślisz, że dane w internecie nie są pełne, to przejdź do linku, gdzie znajdziesz dokładniejsze omówienia tematów - odnośnik znajduje się tutaj.

I na tym sposobie rozrywki się skoncentrujemy, bowiem to właśnie na gry przeznaczamy znaczną ilość wolnego czasu. Tłumy wariują na wieść o tym, iż lada moment na rynek zostanie wypuszczona nowa wersja ulubionej gry, w sklepach ustawiają się gigantyczne kolejki – wszystko po to, by później móc cieszyć się świeżą grą. Jednakże trzeba mieć na uwadze fakt, że aktualnie wytwarzane gry wymagają naprawdę bardzo wysokiej jakości urządzenia i zwyczajnie nie będą działać sprawnie jeżeli dysponujemy słabym komputerem. Jak zatem sprawdzić, czy nasz komputer nadaje się dla naszej wyczekiwanej gry? Naturalnie najlepiej spytać eksperta, który wskaże nam jakie właściwości winien posiadać nasz sprzęt, jednakże jeżeli nie mamy tego typu możliwości, wystarczającym jest, że wyszukamy w sieci frazę komputery dla graczy, nie dość, że pokaże nam się wiele sklepów, które proponują sprzedaż takiego sprzętu, to jeszcze wyświetli nam się wiele stron, na których znajdziemy rady dotyczące tego jakie właściwości powinien posiadać nasz komputer, by gra płynnie działała.
Wielu miłośników cyber rozrywki na pewno korzysta z takich metod, aby zweryfikować, czy gra, która olśniewa grafiką, będzie działać. Niestety, trzeba zwracać uwagę na to, iż rozrywka ta do najtańszych nie należy, bowiem musimy wydać sporą kwotę, aby zakupić laptop, na którym gra będzie płynnie działać, jednak zakup taki to zakup na długi okres czasu, zatem nie można przesadnie oszczędzać, bowiem cena przeważnie idzie w parze z jakością.