Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dziś ludzie latają częściej oraz chętniej niż jakieś pół wieku temu - pragną poznawać świat oraz odmienne cywilizacje

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu podróżowanie często było wyłącznie dla ludzi, którzy wyjeżdżali razem z biurem podróży i to ono wszystko dla nich organizowało.


Dziś sytuacja diametralnie się pozmieniała.
USB autorstwa projektanta Willa Rockwella
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Świat bardziej stoi otworem, duża grupa państw upraszcza otrzymanie krótkich wiz turystycznych, internet wydaje się być ogólnodostępny, a przedsiębiorstwa lotnicze zwykle oferują tanie bilety w różne piękne miejsca. To zachęca rzeszę osób do planowania samodzielnych wypraw.

Spodobał Ci się taki artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link - ta witryna (https://rfid.zone/co-to-jest-rfid-2/) też na pewno wpadnie Ci w oko!

Tym bardziej, że coraz znamienitsza grupa rodaków świetnie włada językiem angielskim i potrafią się dogadać w obcym kraju. Aby samodzielnie zaplanować wypad na pewno trzeba zaopatrzyć się w przewodnik oraz samodzielnie zaplanować trasę tego, co pragniemy zobaczyć. Aby nie zaskoczyły nas jakieś niespodzianki, to za każdym razem trzeba mieć w plecaku urządzenie GPS. Da nam to poczucie bezpieczeństwa, że jeżeli nawalą nasza intuicja, mapa czy rady turystów, to zawsze jeszcze będziemy mieli możliwość na urządzeniu GPS (www.sport-dog.pl/) zweryfikować, w którym kierunku musimy się udać, aby osiągnąć cel. GPS doprawdy nieraz potrafi uratować życie w różnych miejscach na naszej planecie. Tam gdzie straciliśmy orientację i nie wiemy, czy błądzimy czy nie i tam, gdzie nie możemy spotkać tubylców, by zapytać o pomoc.
GPS i mapa to podstawowe wyposażenie każdego podróżnika. Należy stale trzymać je w plecaku, ponieważ nigdy nie wiadomo, w jakiej sytuacji mogą nam uratować plany, a czasami zapewne i życie.