Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Każdy może być "złotą rączką"

Naprawy domowe często nie są nazbyt skomplikowane. Z pomocą podstawowych urządzeń i koniecznej wiedzy osiągalnej w necie naprawimy samodzielnie wiele rzeczy.


W co "złota rączka" powinna się wyekwipować?


Multimetr oraz lutownica są to narzędzia dla śmiałych. Dla tych, jacy nie lękają się prądu jak też mają troszeczkę zdrowego rozsądku. Lutownica pomoże nam ekspresowo zreperować drobne sprzęty RTV jak też AGD, zabawki i pozostałe przedmioty, w jakich jakikolwiek kabelek wesoło dynda zamiast trzymać się tam, gdzie musi. Przyrząd ten przyda się także przy reperacji precjozów jak też drobnych połamanych części plastikowych. Po obyciu się z teorią prądu konieczny okazuje się multimetr. Sprzęt można nabyć nawet za 20 zł i takie zupełnie wystarczy do stwierdzenia, z jakiej przyczyny lampka zaprzestała dawać światło, zaś waga łazienkowa nie działa, mimo iż podmieniliśmy w niej baterię. Młot a także wkrętak to przedmioty konieczne. Konieczne części takie jak przykładowo silnik do pralki polar kupisz w miarę potrzeby.


rezydencja
Author: Mielno Holding Firmus Group
Source: Mielno Holding Firmus Group
Bez wątpienia – samą wkrętarka czy lutownicą wiele się nie zdziała. Stąd też warto zaopatrzyć się w narzędziową skrzynkę mieszczącą paręnaście fundamentalnych pozycji: wkrętaki, młoty, obcęgi, rozmaite obcinaczki bądź cęgi, poziomnicę, szczypczyki...

Jeżeli intryguje Cię ciąg dalszy mercor przepusty instalacyjne ppoż naszego wpisu zachęcamy do następnego artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem. W nim odejdą wszelkie Twe wątpliwości.

Owych przedmiotów może być wiele, a nawet bardzo dużo, całość zależy od tego, co obejmować będą domowe prace. Koszt wyposażenia takiej skrzynki nie przekracza 300 zł.


Tak uzbrojeni możemy bez pośpiechu zaczynać zabawę z dowolnym kłopotem, który w mieszkaniu się pojawia. Gdzie nabyć części niezbędne do napraw? Przykładowo w HB sprzedaż części AGD, lub jakimkolwiek markecie budowlanym.