Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Futerał komórkowy jako ponadczasowy gadżet

Ciężko wyobrazić sobie współczesny świat bez telekomunikacji na tak wysokim poziomie. Łatwo przyzwyczajamy się do dobrego, zatem powrót to dawniejszych czasów byłby pod tym względem niewyobrażalny.


Dzisiaj sam fakt, że każdy posiada przynajmniej jeden telefon na pewno nikogo już nie dziwi.


Porcelanowy kubek termiczny
Author: Sagaform
Source: Sagaform
Odwrotnie - ludzie niekorzystający z zdobyczy komunikacyjnych wydają się nam dziwni. Nie dziwi także wielka ilość różnorodnych przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem komórek, ani wiążący się z tym ogromny wybór towarów najróżniejszego rodzaju. Jedyne co może budzić zdziwienie w tej materii to stale powiększająca się liczba punktów handlowych, jakie proponują wszelakie akcesoria przeznaczone do komórek. Na przykład futerał Sony Xperia e5 nikogo nie zdziwi, nawet jeżeli jest w niestandardowym kolorze, ale już specjalistyczne rękawiczki, jakie służą są do obsługi telefonów komórkowych w czasie zimy to dla niektórych osób całkowita nowość - części materiału tych rękawiczek przylegające do opuszek wykonane są ze specjalistycznego materiału, który umożliwia dotykowe obsługiwanie telefonu bez bezpośredniego dotyku.


Nowoczesne gadżety, które można kupić w stacjonarnych sklepach, online albo w salonach telekomunikacyjnych to również przykładowo specjalne świecące diody.


Jeśli przykładowo posiadamy komórkę marki HTC Desire 530 pokrowiec możemy zakupić w stonowanej barwie i nadać mu wyrazu mocując tę diodę - migają one, jeżeli pojawi się nowa wiadomość, nieodebrane połączenie albo innego rodzaju powiadomienie. W dużym stopniu ułatwia to skorzystanie z telefonu, zwłaszcza jeżeli często jest wyciszony. Wtedy z pewnością nie pominiemy żadnego SMS-a i nie zapomnimy oddzwonić.