Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego tak istotne w życiu są porady? Jakie korzyści one nam gwarantują? Dlaczego warto zawsze ich słuchać?

W życiu różnie bywa, raz jest źle, raz lepiej, a już faktycznie także są te dni, że nic się wielkiego nie dzieje, po prostu sobie żyjemy, wykonujemy swoje zdania, mamy swoje przyzwyczajenia, rytuały.
Jakkolwiek jest w naszym życiu, zawsze korzystnie wiedzieć bardzo dużo, gdyż dzięki temu mniej problemowo się funkcjonuje i również możemy podejść z dystansem do różnych spraw.


To naprawdę pomaga wielu osobom, ponieważ zamiast się z czymś męczyć, zadręczać, korzystniej od razu sięgnąć po odpowiednią pomoc. Największe znaczenie tu mają porady, dzięki jakim osoby doświadczone dzielą się z innymi swoją wiedzą, którą zdobyli na jakimś etapie życia. To naprawdę istotne, ponieważ po co zastanawiać się nad tym samym, jak ktoś już przed nami uzyskał odpowiedź na określoną kwestię?
Dlatego tak ważne jest, ażeby słuchać rodziców a także starszego rodzeństwa, ponieważ mają oni dłuższy staż, większe doświadczenie, przeszli etapy, do jakich dopiero my się przymierzamy. Jednocześnie dobrze podejść do tej wiedzy krytycznym okiem, ponieważ świat ulega zmianie i niektóre, nawet najbardziej pewne porady są w stanie się dezuaktualizować. Podobnie warto słuchać doświadczonych osób z firmy, w jakiej się obracamy, gdyż jesteśmy w stanie szybciej awansować, a z pewnością zyskać dodatkową, bardzo ważną wiedzę niezbędną w rozwoju.
To jest bardzo ważne, bo w rzeczywistości dzięki takim poradom można się posunąć do przodu błyskawiczniej, niż korzystając z innych sposobów, przykładowo czytając branżowe publikacje czy biorąc udział w konferencjach. Porady zaufanej osoby z firmy to najlepszy sposób, by szybko dowiedzieć się tego, co pomoże nam na późniejszej ścieżce kariery.