Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Zniszczony sprzęt? To żaden problem! Uda Ci się nabyć części wymienne, bez żadnego problemu

Urządzenia RTV i AGD niestety nie są już do tego stopnia mocne jak paręnaście lat temu. Dawniej kupując chłodziarkę lub piec mieliśmy świadomość tego, że będzie ona nam służyła przez co najmniej dziesięć lat.


Dziś większość producentów stawia na produkcję prowizorycznego sprzętu, jaki najczęściej niszczy się po kilku latach użycia.
części do grillów
Author: Michael King
Source: http://www.flickr.com


Częstą praktyką ostatnio jest też to, iż sprzęty zaprogramowane są tak, żeby działały bezusterkowo tylko przez okres gwarancji. Jest to w rzeczy samej fatalna informacja dla wszystkich, prawdopodobnych klientów, jednak musimy mieć tego świadomość. Tutaj warto wspomnieć o wytwórcach części zamiennych do urządzeń RTV i AGD. Aktualnie branża ta rozkwita, albowiem użytkownicy szukają właśnie takich artykułów. Jeżeli masz kłopot z kuchenką to najprawdopodobniej grzałka do kuchenki Mastercook rozwiąże Twój problem - . Producent przyłożył się do tego, żeby wyprodukować bardzo rewelacyjną część wymienną z którą nie ma większych kłopotów. Oglądając tego typu rzeczy na pewno zobaczysz dodatkowo części do grillów, które na starcie mogą okazać się absolutnie nie pożyteczne - kliknij aby zobaczyć źródło. Rozpatrz tymczasem ten temat, bo zamawiając 2 rzeczy uiścisz za przesyłkę wyłącznie raz.


Nic się nie martw, że Twój sprzęt nie nadaje się już do użytku, bowiem dasz radę kupić do niego części wymienne. Czasem takie elementy są lepsze, aniżeli te oryginalne, w związku z tym zupełnie się tym nie przejmuj.