Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nie cały czas wydajemy sobie sprawę jak wiele daje rozwiązanie zdalnego odczytu

Jeszcze zupełnie niedawno, gdy firmy komunalne chciały sczytać dane z wodomierzy oraz ciepłomierzy, musiały oddelegować swoich pracowników, żeby ci wędrowali od mieszkania do mieszkania oraz spisywali potrzebne wartości. Nie zawsze właściciele byli w środku, a co się z tym wiąże, czasem uzyskanie takich informacji okazywało się ciężkie oraz zajmowało wiele czasu. Zobacz zakłady te korzystają z rozwiązań jakie oferuje advanced metering infrastructure, a więc odczyty wykonywane są zdalnie, z nawet dość sporej odległości, równocześnie ze wszystkich mieszkań. Poza tym na bieżąco możemy kontrolować wykorzystanie wody i ogrzewania, a to pozwala na przeprowadzanie prognoz na temat ich zużycia w późniejszym okresie.
Mamy szansę szybciej zapobiegać awariom

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Używanie z tego systemu ma sporo zalet, ponieważ pozwala na pomniejszenie wydatków obsługi sprzętów pomiarowych, ponieważ potrzeba do tego zwyczajnie znacznie mniej ludzi.

Zaintrygowały Cię informacje opublikowane w tym wpisie? Z pewnością przyda Ci się też dodatkowe czytanie (https://www.prymat.net/oferta/artykuly-przemyslowe/meble-socjalne-bhp-szkolne/). Nie czekaj zatem i przejdź do następnej strony.

Z drugiej strony, dzięki możliwości obserwowania na bieżąco pomiarów z liczników można zapobiegać różnym usterkom, które mogą się zjawić, a nawet jeżeli już się zjawią, to znacznie szybciej można to zauważyć i naprawić.

Dodatkowo jeśli klienci będą dzwonili z jakimiś uwagami i danymi o nieprawidłowościach, to prędzej można odpowiadać na ich roszczenia, gdyż łatwiej będzie nam wyszukać dane informacje pomiarowe, o których będzie mowa. Warto wykorzystywać z takich rozwiązań, ponieważ są one nie tylko wygodne, ale również niedrogie i znacznie ułatwiają nam działanie. Dowiedz się więcej: www.bmeters.pl/pl/zdalny_odczyt_wodomierzy/182/ce pomaga również w innych dziedzinach

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Dzięki postępowi w informatyce, który ujawnia się świetnym przesyłaniem informacji oraz szansą pracy zdalnej, za pomocą przesyłania sygnałów, dużo dziedzin naszego życia jest dokładniej kontrolowanych, a co się z tym wiąże, prościej w nich działać. Jak widać możliwości jakie posiada IT można zastosować wszędzie, oszczędzając czas oraz pieniądze, lecz również usprawniając ludziom ich pracę oraz nie przymuszając kolejnych do tego, żeby w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej porze przebywali we własnych mieszkaniach, tylko dlatego, że ktoś chce spisać pomiary z ich liczników. Teraz wszystko ma szansę się dziać bez niepokojenia właścicieli konkretnych mieszkań.