Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Oprogramowanie, czyli nowa jakość naszego przedsiębiorstwa dzięki właściwemu zarządzaniu

Wszechobecny kryzys wpływa na nas wszystkich. Zwłaszcza mniejsze i średnie przedsiębiorstwa są podatne na zagrożenie. Cały czas dochodzą do nas informacje, jak wiele takich firm oznajmia upadłość. Niestety, sytuacja na rynku jest rozchwiana i niezwykle trudno w tych okolicznościach pozyskać i zatrzymać klientów.
Właściciele mają trudny orzech do zgryzienia. Są zobowiązani troszczyć się nie tylko o własny interes, ale też o los własnych pracowników, jaki znajduje się w jego rękach. To właśnie na kierującym spoczywa duża odpowiedzialność, by poprowadzić firmę na konkretny grunt.

Jest to bez wątpienia nie takie proste zadanie, ale też nie nie do spełnienia. Każdy szczegół zależy od odpowiedniej organizacji.

oprogramowanie SAP
Author: Samuel Mann
Source: http://www.flickr.com
Dobrą praktyką jest wdrożyć w naszej firmie zintegrowany czytniki kodów kreskowych zarządzania. Tylko wtedy jesteśmy w stanie uzyskać pewność, że w pełni sprawujemy pieczę nad rozmaitymi strukturami. Z dobrymi propozycjami biznesowi przychodzi też dynamicznie poszerzająca się myśl techniczna, która bezustannie podsuwa nowe, skuteczne rozwiązania w obrębie informatyki. Cały czas są tworzone specjalistyczne aplikacje, które oferują ogromną pomoc w zarządzaniu firmą.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw doskonałe będą bez wątpienia systemy klasy ERP. Jest to miłe w użyciu i proste w obsłudze programy, tworzone po to, by usprawnić działanie naszej firmy. Ułatwia on zarządzanie oraz nadzór nad tymi systemami w firmie jak: obsługiwanie sprzedaży, zaopatrywania i gospodarka przestrzenią magazynową, finanse, budżety, czy księgowość. System ten dostosuje się do potrzeb naszej firmy. Dzięki niemu będziemy potrafili sprawniej zarządzać rozmaitymi procesami, jakie mają miejsce w naszym przedsiębiorstwie.
Z kolei system CRM usprawnia obieg dokumentacji, zarządzanie procesami sprzedaży oraz nowymi projektami, a także pomogą dopasować odpowiednią akcję marketingową. Stosowanie tego oprogramowania zwiększy efektywność pracy w naszej firmie i pozytywnie wpłynie na kontakty z klientami, przez co polepszy wizerunek naszej firmy. Wpłynie on również zauważalne zwiększenie wyników sprzedaży poprzez budowanie określonych standardów sprzedaży oraz kierunkowanie pracowników na aktywną sprzedaż.