Następny rok, rokiem linuxa

zakład

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Chcesz zrobić swojej dziewczynie niespodziankę? Może podaruj jej koszulkę z nadrukiem?

gaz pieprzowy
Author: Lauri Rantala
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś w dłuższym związku, wówczas bez wątpliwości wiesz już doskonale, iż robienie sobie wzajemnie prezentów po tak licznych latach nie jest wcale takie łatwe jak mogłoby się wydać na pierwszy rzut oka.

Przed ciepłem powinno się ochronić siebie i delikatne artykuły spożywcze, pomogą w tym dobre komory oraz urządzenia

firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Ludzie czasem utyskują na wysokie temperatury i upały w letnie dni. Należy przyznać, że faktycznie takie temperatury okazują się niesamowicie niedogodne oraz obniżają komfort życia. Nie można zapominać też o tym, że ciepło posiada szkodliwy wpływ na pewne produkty żywieniowe, przez to należy je przed nim chronić. W mieszkaniach wykorzystuje się w tym celu chłodziarki i zamrażarki, tymczasem w sklepach można zainstalować specjalne komory.

Cash flow monitoring pomaga nam uważniej dopilnować działalności zakładu

Mały podatnik czyli kto?
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Im lepiej działa firma, im więcej ma opcji finansowania tym mniejsze jest niebezpieczeństwo, że utraci płynność oraz zaprzestanie być rentowna. Jednak gdy jakaś firma wspiera się jedynie na przepływie gotówki, to trzeba, żeby korzystała z programu cash flow monitoring.

Wynajem przedsiębiorstwa do posprzątania biura : lub jest to bardziej korzystne niż zatrudnienie sprzątaczki na etat?

maszyny
Author: Kenny Louie
Source: https://www.flickr.com
Zalety i wady korzystania z usług firm sprzątających


W ostatnich latach powstało na rynku rzeczywiście wiele przedsiębiorstw świadczących usługi w zakresie sprzątania biur różnego typu. Ma to dość znaczące znaczenie szczególnie w wielkich miejscowościach, gdzie pracownicy są zatrudniani na rzeczywiście dużą ilość godzin, a wiele osób działa również w późnych godzinach popołudniowych i wieczorami.