Następny rok, rokiem linuxa

Tusz

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Radzimy co przyda się do biura, a co do domu

drukarka
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Znacznie więcej papierów drukujemy samodzielnie, a co się z tym wiąże, prawie w każdym mieszkaniu jest drukarka, nie mówiąc już o tym, iż także musi być ona w każdym biurze. Jednak zanim zakupimy takie urządzenie dla siebie, powinniśmy się odpowiednio zastanowić, czego dokładnie od niego oczekujemy i z jakich możliwości z pewnością będziemy pragnęli tutaj używać. Wyłącznie wtenczas będziemy mieli świadomość, iż mamy wszystko co niezbędne i iż jednocześnie nie będziemy przepłacać.

Firma Canon oferuje doskonałe nowości wśród swych urządzeń

drukarka
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Na rynku w naszym kraju pojawia się sporo wielofunkcyjnych urządzeń, jakie pochodzą od polecanych za granicą marek. Canon, gdyż to rozszerzająca się marka, nieustannie dba o spełnianie aktualnie wysuwanych przez konsumentów postulatów. Najistotniejsze urządzenia do drukowania oraz skanowania odróżniają się niezwykłą funkcjonalnością. Tusze do drukarek o odpowiedniej zawartości można również kupić w rozmaitych miejscach, także w sieci. Wybór jest szeroki, natomiast fachowcy z firmy Canon oferują pomoc w każdym momencie.