smartfon

Po co tak w zasadzie nabywać etui na telefon?

Sony Tablet S
Author: Sony
Source: Sony
Obecnie właściwie każdy ma własnego smartfona - producenci smartfonów niemalże prześcigają się w tym, kto z nich wyprodukuje większy telefon. Jeżeli Ty także masz smartfona, na pewno zauważyłeś, że sporo ludzi kupuje wszelkiego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się kiedyś, po co właściwie zakładać case na swojego smartfona?

Czym okazują się być aplikacje komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogą służyć?

tablet
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby aktualnie populacja ludzka, żeby nie tak wszechstronnie używane dzisiaj komputery? Są one coraz mniejsze i coraz doskonalsze. Dla przykładu czy pamiętasz, że współczesny telefon ma większą siłę obliczeniową niż wszystkie laptopy w centrum dowodzenia NASA w dniach pierwszych lotów na Księżyc?


Dziś te komputery są dosłownie w każdym miejscu i w olbrzymim stopniu ułatwiają nam powszednie bytowanie.

System Android - nie jedynie do telefonów komórkowych!

maszyny
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Android jest to pojedynczy przykład spośród najbardziej popularnych systemów operacyjnych, który to w rzeczywistości wręcz przejął sieć - i nie chodzi tu o sieć internetową, ale komórkową. W teraz obecnej chwili dużo większa część telefonów typu komórkowego posiada w sobie ten konkretny system, lecz powoli przebijają się też inne, rodzaju na przykład Windows 8 i te nowsze.

Czy znajdziemy jeszcze zwykle telefony?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Zaczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Kilka lat później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i mniej widoczne. Skoro bowiem na samym początku, gdy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to następnie nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.