Następny rok, rokiem linuxa

samochody

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak wypada dbać o design swojego wozu?

samochód
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Zakupienie wozu wiąże się z dużym kosztem, nic więc dziwnego, że posiadacze samochodów starają się o jak najlepiej dbać. Aby porządnie troszczyć się o samochód musimy zwracać uwagę na jego sprawność, systematycznie wymieniać zużyte części, a także pamiętać o przeglądach. Kupując nowy, gustowny samochód z pewnością chcielibyśmy także, aby prezentował się on jak najlepiej przez jak najdłuższy czas, w związku z tym znaczące jest też dbanie o jego image - zewnętrzny i wewnętrzny.

Poszukujemy ekskluzywnego auta na swoje wesele oraz ślub

Caddilac
Author: That Hartford Guy
Source: http://www.flickr.com
Oglądamy się za dobrym autem na własne święto, to znaczy ceremonię ślubu i zabawę weselną - i dobrze, bo przecież transport w owym bardzo istotnym dniu powinien być odświętny. Trudno sądzić, iż nawet para, w której żaden z przyszłych małżonków nie interesuje się motoryzacją, będzie najzwyczajniej w świecie w stanie przyjąć do informacji to, że auto będzie takie jak wszystkie. Nie chodzi wyłącznie o miłe udekorowanie! Trzeba również zwracać uwagę na typ samochodu.