pomiary

Nie cały czas wydajemy sobie sprawę jak wiele daje rozwiązanie zdalnego odczytu

pomiary
Author: Dirk Vorderstraße
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno, kiedy przedsiębiorstwa komunalne pragnęły odczytać dane z wodomierzy oraz ciepłomierzy, były zmuszone oddelegować własnych podwładnych, by ci wędrowali od mieszkania do mieszkania oraz spisywali potrzebne wartości. Nie zawsze właściciele byli w środku, a co się z tym łączy, od czasu do czasu uzyskanie takich danych okazywało się ciężkie oraz zabierało wiele godzin. Sprawdź firmy te korzystają z rozwiązań jakie oferuje advanced metering infrastructure, a więc odczyty wykonywane są zdalnie, z nawet dość sporej odległości, jednocześnie ze wszystkich domów. Poza tym na bieżąco można kontrolować wykorzystanie wody i ogrzewania, a to zezwala na zrobienie prognoz na temat ich wykorzystania w dalszym czasie.

Legalizacja wag Poznań tylko to starczy wprowadzić

waga
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Warto zainwestować w wagi odpowiedniej jakości

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że waga musi ważyć niesamowicie dokładnie, bo jedynie wówczas w odpowiedni sposób będzie wypełniała swoje funkcje, a co się z tym wiąże, tylko wtenczas będziemy z niej zadowoleni. Przez to właśnie potrzeba sprawdzić różnorakie przedsiębiorstwa, które nam oferują wagi, a także sprawdzić po czym poznać, że z takiej wagi będziemy mieli szansę wykorzystywać w swoim sklepie.

Jakie możliwości mają aktualnie używane narzędzia pomiarowe, jak dużo parametrów można mierzyć przy ich pomocy

instalacje
Author: aeyre
Source: http://www.flickr.com/photos/alaneyre/3106185397/sizes/l/
Zapewne wiele osób pamięta czasy, kiedy różne pomiary dokonywane były przy pomocy analogowych mierników ze wskazówkami. Aktualnie w dalszym ciągu wykorzystuje się je w wielu układach, ale coraz częściej stosuje się ich nowocześniejsze odpowiedniki. Ogromną zaletą takich nowoczesnych sprzętów do pomiarów będzie to, że posiadają dużo więcej możliwości działania.