Następny rok, rokiem linuxa

pies

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Mieszkańcy miast powiatowych i wiosek udają się do sklepów zoologicznych, jednak kupują całkiem inne akcesoria dla swoich czworonogów

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Posiadanie własnego psa wiąże się z licznymi obowiązkami, szczególnie kiedy mieszka się w stolicy. Wyprowadzanie ulubieńca na spacer można na pewno powierzyć starszemu kuzynostwu, które w taki sposób uczy się odpowiedzialności i przygotowuje się do wykonywania pozostałych życiowych zadań. Nasz czworonóg potrzebuje jednak nie tylko smyczy i kagańca. Wybrani posiadacze kupują na zimę nawet specjalne ubranka dla swoich ulubieńców. Chyba nie pamiętają o tym, że najważniejszy bywa dobry towarzysz do zabaw, czyli człowiek, który podczas przechadzek po skwerze będzie bawił się tak samo dobrze jak psisko. A po powrocie do domu pies musi się najeść i wyspać. A psina mieszkająca na wsi prowadzi zupełnie inne życie niż ta w stolicy.