Następny rok, rokiem linuxa

mechanizm

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Karty zbliżeniowe jako karty bezdotykowe, plastikowe przypominające fizycznie kartę płatniczą, z wmontowanym niedużym mikroprocesorem, pamięcią i antenką.

karty zbliżeniowe
Author: Pawel Loj
Source: http://www.flickr.com
Kontrola dostępu to układ polegający na zainstalowaniu pewnych urządzeń lub oprogramowania oraz urzeczywistnianiu procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu. Kontrola dostępu znajduje zastosowanie głównie pośród wielkich korporacji, których podwładni pracują w biurowcach i kampusach. Niejednokrotnie układy te stosuje się do zabezpieczenia ppojedynczych lokali, takich jak magazyny czy serwerownie. O popularności tej procedury uwierzytelniania mówi fakt wprowadzenia jej na zabawach masowych, wyciągach narciarskich, a nawet na odpłatnych parkingach. Kontrola dostępu jest to najtańsze rozwiązanie, przy każdych drzwiach zainstalowany jest czytnik – kontroler który jest zaprogramowany do obsługi wprowadzonych kart, czytnik – kontroler nie jest połączony żadną siecią z pozostałymi czytnikami w gmachu lecz działa samodzielnie.

Od czego jest zależna moc tego typu elementu jak grzałka do bojlera i w jakim miejscu moglibyśmy takową termę kupić?

Moov V780
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
W obecnych czasach w nowym budownictwie nie stosuje się już raczej typowych bojlerów, wszakże można je bez problemu zakupić. A kiedy już to wykonamy, poprzez znaczny okres czasu możemy się z takiego zakupu radować.


Bulier to wszakże sprzęt, który pewnego dzionka mógłby się zwyczajnie zepsuć.