kuchnia

Waga – twój osobisty nieodzowny kompan w kuchni

waga
Source: pixabay.com
Wagi kontrolne są niesłychanie potrzebnymi narzędziami. Zdaje się jednak, że dzisiaj stają się coraz mniej modne i używane. Szkoda, gdyż ludzka konieczność ważenia produktów sprawiła, żetechnologia rozwinęła się również i na tej płaszczyźnie, proponując nam teraz niezwykłe wagi domowe,udoskonalonewielorakimi interesującymi opcjami.

Domowe delicje, które wyglądają prawie jak z cukierni

akcesoria do kuchni
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Kto nie kocha lodów? A kto także docenia zdrowe jedzenie, własnoręczne wyroby a także piękny wygląd z pewnością polubi także markę ZOKU - specjalistę od mrożenia domowych deserów. Wesołe foremki do przygotowywania lodów na patyczku o fantazyjnych kształtach, wykonane są z silikonu oraz mocnego polipropylenu.

Ostatnio miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

narożny blat kuchenny
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej się rozmawia. W naszym domu także tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo serca w urządzenie ładnego i przytulnego salonu, często przyjmujemy naszych gości w kuchni. Zwłaszcza, kiedy jest to rodzina lub przyjaciele.