Następny rok, rokiem linuxa

karma

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak dobrać odpowiednią karmę dla kota? Zawsze powinieneś skonsultować swój wybór z doświadczonym weterynarzem

karma dla zwierząt
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego kota jest na pewno jedną z największych frajd, jakie tylko można sobie zrobić. Grono wielbicieli kotów poszerza się praktycznie każdego dnia, a zdecydowanie najbardziej cieszy to, że nowe domy znajduje coraz więcej zwierząt ze schronisk.
Jeżeli Ty również jesteś szczęśliwym posiadaczem kota, wówczas z pewnością wiesz doskonale, jak nader ważna jest sprawa właściwej opieki nad takim zwierzęciem. Do Twoich obowiązków zalicza się między innymi dostarczenie kotu zbilansowanego posiłku. Czy wiesz, w jaki sposób dobrać odpowiednią karmę dla swojego kota? Jeśli nie, wtedy nasz poradnik skierowany jest właśnie do Ciebie.

Mieszkańcy miast powiatowych i wiosek udają się do sklepów zoologicznych, jednak kupują całkiem inne akcesoria dla swoich czworonogów

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Posiadanie własnego psa wiąże się z licznymi obowiązkami, szczególnie kiedy mieszka się w mieście. Wyprowadzanie ulubieńca na spacer można z pewnością powierzyć starszemu rodzeństwu, które w taki sposób uczy się odpowiedzialności i przygotowuje się do wykonywania innych życiowych obowiązków. Nasz wilczur potrzebuje jednakże nie tylko smyczy i kagańca. Wybrani właściciele kupują na zimę nawet specjalne ubranka dla swoich pupili. Najprawdopodobniej zapominają o tym, że najistotniejszy bywa dobry towarzysz do zabaw, to jest człowiek, który podczas przechadzek po skwerze będzie bawił się tak samo dobrze jak zwierzę. A po powrocie do domu czworonóg musi się napić i wyspać. A psinka mieszkająca na wsi prowadzi całkiem inne życie niż ta w stolicy.