Następny rok, rokiem linuxa

karma

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak dobrać odpowiednią karmę dla kota? Zawsze powinieneś skonsultować swój wybór z doświadczonym weterynarzem

karma dla zwierząt
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego kota jest na pewno jedną z największych frajd, jakie tylko można sobie zrobić. Grono wielbicieli kotów poszerza się praktycznie każdego dnia, a zdecydowanie najbardziej cieszy to, że nowe domy znajduje coraz więcej zwierząt ze schronisk.
Jeżeli Ty również jesteś szczęśliwym posiadaczem kota, wówczas z pewnością wiesz doskonale, jak nader ważna jest sprawa właściwej opieki nad takim zwierzęciem. Do Twoich obowiązków zalicza się między innymi dostarczenie kotu zbilansowanego posiłku. Czy wiesz, w jaki sposób dobrać odpowiednią karmę dla swojego kota? Jeśli nie, wtedy nasz poradnik skierowany jest właśnie do Ciebie.

Mieszkańcy miast powiatowych i wiosek udają się do sklepów zoologicznych, jednak kupują całkiem inne akcesoria dla swoich czworonogów

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Posiadanie własnego psa wiąże się z licznymi obowiązkami, szczególnie kiedy mieszka się w stolicy. Wyprowadzanie ulubieńca na spacer można na pewno powierzyć starszemu kuzynostwu, które w taki sposób uczy się odpowiedzialności i przygotowuje się do wykonywania pozostałych życiowych zadań. Nasz czworonóg potrzebuje jednak nie tylko smyczy i kagańca. Wybrani posiadacze kupują na zimę nawet specjalne ubranka dla swoich ulubieńców. Chyba nie pamiętają o tym, że najważniejszy bywa dobry towarzysz do zabaw, czyli człowiek, który podczas przechadzek po skwerze będzie bawił się tak samo dobrze jak psisko. A po powrocie do domu pies musi się najeść i wyspać. A psina mieszkająca na wsi prowadzi zupełnie inne życie niż ta w stolicy.