Następny rok, rokiem linuxa

Elektroniczne porady

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W Internecie bez problemu kupimy smartfon w wyjątkowo okazyjnej cenie

SAPPHIRE Edge-HD2
Author: SAPPHIRE
Source: SAPPHIRE
Jeśli chcemy kupić nowy telefon, to warto rozglądnąć się w ofertach sklepów online. Na pewno znajdziemy niezwykłe okazje oraz trochę oszczędzimy.


Jeśli ciekawi nas tania komórka, to znakomitym pomysłem może być zajrzenie do sieci.

Czy interesuje nas tania komórka?

Szyfrowana pamięć Crypto Drive
Author: OmniPro PR
Source: OmniPro PR
Czasem dzieje się tak, że działamy w takich warunkach, że nie pragniemy w nie brać drogiego telefonu, bojąc się, że nam się on zepsuje. Przez to odpowiednim rozwiązaniem okazuje się być zakupienie telefonu taniego, bardzo mocnego, którego nie będzie nam szkoda, jeżeli coś złego zacznie się z nim robić.


Tania komórka to właściwe rozwiązanie


Potrzeba zaznaczyć, że starsze telefony, które nie posiadają aż tak wielu rozbudowanych funkcji, będą kosztować znacznie mniej niż te nowoczesne gadżety.

Telefony dla staruszków

telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Obsługa nowoczesnego telefonu osobie starszej zwykle sprawia sporo problemów.


Małe klawisze nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych przez reumatyzm, a mały ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim znajduje.

W jaki sposób kupić mieszkanie - informator

meble
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Kupno domku to częstokroć życiowa decyzja, która wymaga dogłębnego przemyślenia jak też rozważenia wielu rozmaitych aspektów: od doboru lokalizacji, przez sposób opłacania kupna, aż po decyzję o wykończeniu mieszkania.


Zanim dojdzie do wyboru położenia wymarzonego domu, warto zastanowić się, w którym miejscu w ogóle wypatrywać swego lokum.

Najlepszy smartfon

praca w biurze
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Kupując telefon komórkowy, trzeba być dosyć wybrednym. W końcu będzie ci on towarzyszył w niezwykle wielu wypadkach: przy pstrykaniu zdjęć, graniu, korzystaniu ze społecznościowych serwisów, pisaniu smsów a także maili.

Niepowtarzalne, olśniewające jak i stylowe lampy nocne do waszej sypialni.

lampka biurowa
Author: Sebastian Włoszek
Source: http://www.flickr.com
Urządzając pokój dla bobasa chcemy, aby nasza pociecha czuła się w nim śmiało. Wybieramy takie akcesoria by współgrały do pokoiku, dawały zadowolenie jak i intymność. Odpowiednie farby czy tapety, komfortowe łoże, biurko i światło. Musimy zawsze pamiętać, iż wzrok brzdąca bardzo łatwo się ”niszczy”, dlatego pokój dziecięcy powinien być jasny. Odpowiednio ogromne okna, jasne zasłony jak i firanki a co najistotniejsze odpowiednio dobrane światło.

Dlaczego PDF-y stały się ogólnonarodowym standardem do prezentowania rozmaitych dokumentów.

led
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Kupując komputer należy zadbać o kilka istotnych rzeczy. Po pierwsze trzeba do niego podłączyć wszystkie konieczne urządzenia zewnętrzne, czyli myszy, klawiatury czy drukarki.

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne - co warto o nich wiedzieć?

samochód zaparkowany przy chodniku
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Na pewno nie trzeba nikogo przekonywać, jak wielki postęp miał miejsce w sferze komunikacji, jak ogromnie zmieniło porozumiewanie się na odległość. Współczesne rozwiązania upraszczają nasze życie, a poza tym tworzą nowe możliwości.


Kilkadziesiąt lat temu rozmowa telefoniczna była wielkim wydarzeniem.

Który telefon dla nestora? – Na co zwracać uwagę, co nabyć, parę rad

tania komórka
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe dla nestorów nie powinny, być przeładowane funkcjami z topowych smartfonów, gdyż są najzwyczajniej w świecie zbędne. Senior nie tylko nie będzie odczuwać potrzeby ich zastosowania, ale też znamiennie mogą skomplikować mu obsługę Urządzenia.

Serwis laptopów- w jaki sposób to zrobić i gdzie pójść

komputer
Author: Samsung
Source: Samsung
Obecnie nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świata bez komputerów. Są nam one niezbędne do pracy i stały się one również centrum rozrywki. Tak, więc należy zastanowić się przed kupnem laptopa. Wybór odpowiedniego laptopa do naszych potrzeb sprawi, że będzie nam się dobrze na nim działało. Tak, więc już sam dobór laptopa jest niesamowicie ważny.

Na co zwrócić uwagę wybierając smartfon? Co jest najistotniejsze, jakie kryteria powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru?

smartfon
Author: Nokia
Source: Nokia
Wiele osób myśli, jak kupić dobry smartfon? Jaki najbardziej korzystnie wybrać, by spełniał w pełni nasze oczekiwania? To pytanie zdarza się się dość często w czasie przeglądania stron internetowych, na jakich znajdują się oferty i recenzje różnorodnych sprzętów. Czemu właściwie zależy nam na zupełnie nowym smartfonie? Powodów jest na pewno dużo, jak rozbicie ekranu, ogólnie zła praca czy krańcowe zużycie baterii, jednakże w takiej sytuacji trzeba o tym zapomnieć i zakupić coś dobrego, jak Asus Zenfone 2.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »