Następny rok, rokiem linuxa

Elektroniczne porady

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Zamienniki do sprawdzonych marek AGD – czy korzystnym jest je nabywać?

bosch części
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Obecnie przeciętny konsument rok rocznie nabywa coraz więcej różnego sprzętu AGD.


Mimo, że tego rodzaju maszyny charakteryzują się nieustannie wzrastającą wydajnością i niezawodnością, to w pełni nieawaryjnego sprzętu nie ma.

Jakie korzyści mogą wypływać z zastosowania kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

rzut 3D
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Każdy rozumie, że najlepsza jakość musi czasem dużo kosztować. Nie inaczej ta sprawa prezentuje się w wypadku profesjonalnych kamer termowizyjnych, przy pomocy których można by przykładowo wyszukiwać w nocy różne zaginione osoby albo rzeczy.

Oczyszczanie pralki, przeciwko rozkręcenie ekspresu do kawy - czyli, domowe sposoby do naprawy sprzętu AGD

selfie - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Chcesz oczyścić pralkę, ale nie wiesz, w jaki sposób się za to zabrać, gdy nie posiadasz programiku do tego przeznaczonego? A może chcesz rozkręcić ekspres do kawy, bo coś się dzieje z nim nie tak? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo odnajdziesz bez problemiku wewnątrz naszego artykułu!

Dobrze jest wybrać polecane obiektywy firmy Sigma i radować się świetnymi fotografiami

sigma 18 200 dc os
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dla tych, którzy wchodzą w niesamowity świat pasji do fotografii oraz dla profesjonalnych użytkowników aparatów poleca się obiektywy firmy Sigma. Gwarantują one bowiem doskonałą klasę wykonywanych fotografii.

Nasze z każdym rokiem nowsze telefony komórkowe potrzebują zabezpieczenia

sprzęt - selfie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe i nawet starsze telefony dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi.


Tyczy się to głównie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu zarysować lub zepsuć.

Innowacyjne systemy basenowe są aktualnie instalowane na prawie każdej porządnej pływalni

paski basenowe
Author: Aleksandr Zykov
Source: http://www.flickr.com
Innowacyjne systemy basenowe powoli stają się normą i są używane w licznych basenach na całym świecie. Powodują one, iż ludzie otrzymują konkretny komunikat, jak dużo zapłacą i za jaką usługę.


Jeżeli chcemy przeglądnąć propozycje firm instalujących elektroniczny system kontroli dostępu na krytym basenie, to dobrym pomysłem będzie zaglądnięcie do Netu.

Jakie profesjonalne oświetlenie najbardziej sprawdzi się na scenie?

Oświetlenie w Twoim domu
Author: Elneo
Source: Elneo
Światło było znane na scenach muzycznych i teatralnych od najdawniejszych czasów. Jeszcze kilkanaście lat temu typowe było stosowanie ciężkich i nieporęcznych scenicznych źródeł światła, których najważniejszymi wadami było duże zużycie prądu oraz fakt że w dużym stopniu się nagrzewały.

Obiektywy do canona mają możliwość posiadać przeróżne parametry

WiFi w restauracji
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pragniemy posiadać wspaniałe zdjęcia z istotnych zdarzeń, to potrzeba zaopatrywać się w odpowiedniej jakości aparat, ale nie mamy możliwości tutaj zapomnieć o tym, że bardzo ważną jego częścią jest obiektyw.

Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

ekspert
Author: Asus
Source: Asus
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak funkcjonują duże sieci zajmujące się handlem? Wielokrotnie są one zbudowane z dziesiątek jeśli nie setek różnorodnych sklepów, w których ponadto zazwyczaj powinien być taki sam towar.

Automatyzacja testów pozwoli skracać okres sprawdzania

zabawa
Author: VipdOut
Source: http://www.flickr.com
Trzeba poszukiwać takich rozwiązań, które sprawią, że będziemy mogli popracować szybciej oraz bardziej wydajnie. Kiedy mogą nam w tym wszystkim pomóc różnego rodzaju programy, to musimy z nich jak najczęściej korzystać.


Czy posiadaliśmy możliwość sprawdzić jak działają systemy ecm?


Trzeba powiedzieć, że proponowane są nam różnego typu programy, dzięki czemu mamy szansę lepiej zarządzać naszą działalnością.

Karty zbliżeniowe jako karty bezdotykowe, plastikowe przypominające fizycznie kartę płatniczą, z wmontowanym niedużym mikroprocesorem, pamięcią i antenką.

karty zbliżeniowe
Author: Pawel Loj
Source: http://www.flickr.com
Kontrola dostępu to system polegający na zainstalowaniu odpowiednich urządzeń lub oprogramowania oraz wdrożeniu procedur organizacyjnych, mających na celu rozpoznawanie podmiotu. Kontrola dostępu znajduje zastosowanie przeważnie pośród dużych korporacji, których podwładni pracują w biurowcach i kampusach. Często systemy te stosuje się do zabezpieczeń ppojedynczych pomieszczeń, takich jak magazyny czy serwerownie. O popularności tej procedury uwierzytelniania mówi fakt wprowadzenia jej na zabawach masowych, wyciągach narciarskich, a nawet na odpłatnych parkingach. Kontrola dostępu jest to najlepsze rozwiązanie, przy każdych drzwiach zainstalowany jest czytnik – kontroler który został zaprogramowany do obsługiwania wprowadzonych kart, czytnik – kontroler nie jest połączony żadną siecią z innymi czytnikami w gmachu lecz działa samodzielnie.

Jak wybrać obiektyw, który będzie najbardziej właściwy? Na co zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

aparat
Author: Nicolas Buffler
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie aktualnie zakup aparatu nie jest trudnością, więc wielu amatorów, jacy chcą robić coraz ciekawsze zdjęcia przerzuca się z kompaktów na najprostsze lustrzanki. Lecz w takiej sytuacji często mamy problem, jaki obiektyw nabyć?

Czyszczenie pralki, kupno odpowiedniego pilota to na pewno obowiązki pana domu!

Hanna Zdanowska
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
W sporej części domów to mężczyzna absorbuje się kupnem oraz konserwacją urządzeń RTV i AGD. Nie ma w tym nic paradoksalnego, gdyż żaden człowiek nieoczekiwanie nie zacznie oczekiwać od dziewczyny tego, żeby wiedziała z czego składa się pralka czy który pilot do TV teraz jest najlepszy.

Innowacyjna pływalnia powinna mieć różne rozwiązania, które sprawią, że korzystanie z niej będzie łatwe

AGD
Author: Atlantic
Source: Atlantic
Jeżeli kochamy pływać oraz szukamy dobrego krytego basenu, to warto posprawdzać czy dane miejsce wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki. Te rozwiązania na ogół znacząco usprawniają działanie pływalni.


Kiedy poszukujemy dla siebie odpowiedniej krytej pływalni, to dobrze będzie przykładowo zwrócić uwagę na to czy ma ona elektroniczny system obsługi klienta.

Nadchodzi bardzo ważna dla Waszej rodziny uroczystość

aparat
Author: Upupa4me
Source: http://www.flickr.com
Przygotowania do niej już teraz idą pełną parą. Przyjęcie już zostało zaplanowane w ulubionej restauracji, goście zaproszeni, strona muzyczna też jest już dogadana - ogólnie można odnieść wrażenie, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i pozostaje wyłącznie czekać.

Obecnie spotyka się różnorakie gadżety promocyjne. Znakomicie sprawdzą się te, które klienci będą stosować każdego dnia

power banki reklamowe
Author: Jorge de la Llama
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca poszukuje inspiracji, jak najlepiej zaprezentować swoją ofertę. Z doskonałym efektem są na tym polu stosowane rozmaite gadżety promocyjne.

Sprawdź technikę LED, a w żadnym wypadku nie powrócisz do standardowego oświetlenia!

lampka biurkowa led
Author: storebukkebruse
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas poszukuje w prywatnym życiu oszczędności - nie ma w tym nic paradoksalnego, jeżeli możemy zakupić coś taniej to dlaczego mamy przepłacać? Dlatego już dziś powinniśmy zwrócić uwagę na technologię LED, jaka cały czas w mig się rozwija.


Obecnie dostępnych jest już sporo lamp w technologii LED, jakie używane są zarówno w przemyśle, jak i w życiu powszednim każdego z nas.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »