Następny rok, rokiem linuxa

Elektroniczne porady

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jak poradzić sobie z nieoczekiwaną zepsuciem pilota do telewizora?

piloty do tv
Author: Kelly Sikkema
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zataić zjawiska, że prawie każdy z nas każdego dnia ogląda telewizje. Jest to w pewnym sensie nasze wirtualne okno na świat, dzięki któremu możemy otrzymywać informacje na temat tego, co w tej chwili dzieje się na różnych kontynentach. Chociaż taki stan rzeczy jeszcze kilkanaście lat temu był zupełnie nie do pomyślenia, to nowoczesny przepływ informacji stoi na niebywale wysokim poziomie. W telewizorze możemy na domiar tego odnaleźć niezmiernie wiele ciekawych programów, jakie będą w stanie porwać nas na długo przed ekran.

Czy właściwie przyszykowana będzie reklama Brzeg ma szansę przedstawić parę pomysłów

Budowa domu wielorodzinnego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dobrze przygotowana reklama oraz dostęp klientów do danych usług, to podstawa, jeżeli nie pragniemy skarżyć się na zastoje. Dlatego właśnie trzeba popatrzeć jakie będziemy mieli możliwości, tak by mieć szansę użyć te najlepsze dla siebie.


Strony www Brzeg prezentuje przygotowane na wysokim poziomie


Teraz bardzo istotnym sposobem kontaktu z kontrahentami będą strony internetowe.

W 2016 roku na rynek trafi nowoczesna kamera firmy GoPro z rewolucyjnymi parametrami.

restauracja
Author: Edsel Little
Source: http://www.flickr.com
Firma GoPro jest niezastąpionym liderem, jeśli idzie o produkcję mobilnych kamerek do rejestrowania najróżniejszych dokonań sportowych. Używają ich profesjonaliści i zwykli amatorzy sportów ekstremalnych.


Najnowsza kamerka marki GoPro 5 Black pojawi się na rynku w ostaniach miesiącach tego roku.

Zakupy w internecie- akcesoria do kuchni i łazienki tudzież elektronika

agd
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich czasach zakupy w sklepach internetowych stają się coraz popularniejsze. Możemy robić zakupy bez będąc w domu jak również w spokoju zastanowić się nad wyborem odpowiedniego produktu. Przez internet coraz chętniej kupowany jest także sprzęt elektroniczny albo artykuły gospodarstwa domowego.

Co to jest ortofotomapa i kto może ją profesjonalnie wykonać?

Głośniki Sweex Arena
Author: Sweex
Source: Sweex
Jeżeli spotkałaś się z takim pojęciem jak mapa fotograficzna, to na pewno pamiętasz, że pojęcie to jest obecnie stosowane głównie w związku z używaniem takiego urządzenia jak bezzałogowy statek powietrzny.


Za jego pomocą wykonywane bywają loty na {wysokości|wys.

Szeroka efektywność reklamy na billboardach i telebimach - sprawdź, czy reklama zewnętrzna pasuje do twojego biznesu

telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
W kwestii tego, że to reklama jest dźwignią handlu, z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Jak wiele razy nabywałeś coś ze względu na media społecznościowe? Jak często decydujesz się wykupić jakiś produkt tylko z tej przyczyny, że zobaczyłeś go na telebimie czy na billboardzie? Reklamy zapadają nam w pamięć, szczególnie te, jakie są atrakcyjne i w intrygujący sposób prezentują dany produkt lub usługę.

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne - co warto o nich wiedzieć?

samochód zaparkowany przy chodniku
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Na pewno nie trzeba nikogo przekonać, jak ogromny postęp ma miejsce w sferze komunikacji, jak bardzo odmieniło się zdalne prowadzenie rozmów. Współczesne rozwiązania upraszczają nam życie, a oprócz tego tworzą nowe możliwości.


Kilkadziesiąt lat wstecz rozmowa telefoniczna była wielkim wydarzeniem.

Ciekawe rozwiązania, które wskazane jest zastosować w filmowaniu wesel oraz ślubów

Dune HD Lite 53D
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR
jakie opcje ma się dzisiaj do wyboru?


Ślub oraz wesele to niezwykłe wydarzenie, tym samym nie można się dziwić, że obecnie dużo osób decyduje się na przygotowanie fotoreportażu albo filmu z przyjęcia, dzięki czemu jeszcze przez wiele lat będzie można bez problemu wspominać te miłe chwile.

Niepowtarzalne, olśniewające jak i stylowe lampy nocne do waszej sypialni.

lampka biurowa
Author: Sebastian Włoszek
Source: http://www.flickr.com
Planując pokoik dla malucha chcemy, by nasza pociecha czuła się w nim normalnie. Typujemy takie akcesoria by pasowały do pokoiku, zapewniały wiele radości a także przytulność. Odpowiednie farby oraz tapety, odpowiednie łóżko, biurko i oświetlenie. Musimy jednak pamiętać, iż wzrok malca bardzo łatwo się ”niszczy”, dlatego apartament malucha powinien być wyrazisty. Odpowiednio ogromne okna, klarowne zasłony i firanki a co najważniejsze odpowiednio dobrane światło.

bezpieczne urządzenia elektryczne

agregator prądotwórczy
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
W celu zabezpieczenia układów fotowoltaicznych i podłączonych do nich przyrządów elektronicznych przed przepięciami i sprzężeniami, używa się szczególne ograniczniki fotowoltaika po stronie napięcia stałego, także typowe ograniczniki przepięć po stronie prądu zmiennego. Wybór nieodpowiednich ograniczników przepięć jest w stanie stwarzać ryzyko pożarowe dla urządzeń elektrycznych i elektronowych. Reguły wykorzystywania ochrony przeciwprzepięciowej różnią się w zależności od użytej ochrony odgromowej.

Kiedy niezbędny jest nam monitoring?

kamery przemysłowe
Znacznie więcej mówi się na problem ochrony prywatności, a także możliwości zwiększenia bezpieczeństwa zarówno w naszych domach prywatnych, jak też obiektach publicznych lub przemysłowych. Mnóstwo większych miast już teraz korzysta monitoringu w najbardziej zatłoczonych miejscach, przede wszystkim przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy umieszczany jest również w większych zakładach pracy, a także na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, supermarketach lub parkach.

Jak działa i czym się trudni sklep foto, a także dlaczego należy zakupić sprzęt firmy Sigma, by mieć sprzęt na lata?

xperia
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Na rynku nie brak jest ofert którymi dysponuje sklep fotograficzny z długoletnią tradycją. Od samego zarania wielu z takich przedsiębiorców nastawionych jest na wyspecjalizowany sprzęt fotograficzny, który w jednym miejscu stałby się dostępny dla każdego.


Niektóre ze sklepów zaczynały od zupełnie małej firmy – przede wszystkim z ekwipunkiem używanym, ale renoma i ciągły rozwój fotografii skłoniły część z nich do przeprowadzenia się do większego lokum tak, by stworzyć sklep zaopatrzony w lustrzanki, obiektywy oraz dużą ilość gadżetów fotograficznych.

Jak efektywnie chronić ekran nowoczesnego smartfona przed zarysowaniem, czyli krótki przegląd dostępnych gadżetów na komórkę

laptop marki Samsung
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Telefon staje się atrybutem współczesnego człowieka i to niekoniecznie tylko tego, który prowadzi kilkuosobową albo ogromną spółkę. Popularna komórka w zasadzie nie jest już zwyczajnym aparatem służącym do prowadzenia konwersacji, ale wielozadaniowym sprzętem.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »