Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Prawidłowe zadbanie o kondycję oraz wygląd czworonoga

Pies to nie tylko wierny kompan, ale przede wszystkim duża codzienna odpowiedzialność. Czas letni to moment, gdy zważanie na prawidłową kondycję psa ma szczególne znaczenie.

Dobrze dobrana dieta oraz częste czesanie sierści, to podstawa dla zachowania czworonoga w dobrej kondycji i zadbanej prezencji.
karma bosch
Author: liketearsintherain
Source: www.flickr.com
grzebień dla yorka
Source: www.zwierzakowo.pl
Wybór profesjonalnej karmy dla psa może jednak sprawiać sporo problemów – liczba wariantów dostępnych do kupienia na rynku jest gigantyczna, i zdolna przyprawić o nagły zawrót głowy. Jednak istnieją marki, które szczególnie odznaczają się swoją wysoką jakością na tle innych – idealnym przykładem jest karma Bosch.


Karma Bosh to zróżnicowane zestawy karmy dopracowane do specyficznych potrzeb oraz rasy psa. Duża różnorodność opcji sprawia, że Bosh karma dla małych psów jest w stanie szybko wpisać się w preferencje zarówno czworonoga jak i właściciela, zaoszczędzając mu wielu godzin, które musiałby spędzić na szukaniu odpowiedniego produktu. Karma Bosch to rozwiązanie cenione przez setki tysięcy ludzi na całym świecie.


Gdy kwestia wyżywienia psa w okresie letnim jest zakończona, warto rozejrzeć się za elementami do codziennej psiej higieny. Rozchodzi się tu głownie o szczotki.

Nie ma co zwlekać, takie niesamowite okazje trzeba prędko wykorzystywać, więc nie wahaj się i po prostu sprawdź kompletną ofertę.

Małe pieski o gęstej, skręcającej się jak i bujnej sierści są szczególnie narażone na tworzenie się kołtunów z powodu wilgoci. Przybory jak grzebień dla yorka nie jest traktowany jako możliwy zakup, lecz jako priorytet, tak jak i inne: smycz dla yorka . Grzebień dla yorka perfekcyjnie sprawdzi się również w przypadku innych małych piesków.


W lato zwracajmy wyjątkową uwagę na dwie wyżej przedstawione kwestie, tak by nasz pupil był zdolny cieszyć się długim zdrowiem i zjawiskową prezencją.