Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — w szczególności te, które bywają kupowane do pracy

W naszym kraju obowiązuje takie prawo, że każdy laptop, który jest używany w biurach, powinien mieć legalny program.


Pewnie wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal i kompromitację, na jakie wystawiona była policja, kiedy swego czasu wyszło na jaw, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.


oprogramowanie
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com


Ścigają takie zachowanie pośród Polaków, a sami nie popisali się dobrym przykładem. W dzisiejszych czasach takiego rodzaju zachowania wydają się być już raczej rzadkie. Wszystkie przedsiębiorstwa są świadome tego, że komputery, które znajdują się w obiekcie oraz używane są przez PRacowników, muszą mieć legalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To niebywale ważne. Trzeba mieć na to fakturę oraz w razie kontroli pokazać, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli bierzemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna można zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani niczym najlepsi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, żeby przeprowadzić kurs z ich programu. Będzie to na pewno bardzo przydatne, ponieważ badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, ponieważ po prostu o nich nie wiemy.

Chcesz poznać coś równie interesującego? Super, ta strona www (http://www.studioprinter.pl/aktualnosci/) na pewno okaże się dla Ciebie użyteczna, gdyż odnajdziesz na niej wiele tego typu danych.

Tego typu szkolenie może być również wykonane online.
Taka forma jest obecnie dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na komputery firmowe, nie zapominajmy o tym, że powinniśmy dostać także gwarancję.