Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Niejeden komputer powinien posiadać właściwe oprogramowanie oraz system antywirusowy

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że w przedsiębiorstwach każdy laptop musi posiadać tylko oryginalne i legalnie nabyte programy. Nie istnieje inny sposób.


Kiedyś wiele osób posiadało nieoryginalne systemy.
Reklama online
Author: Metro Atlanta Marketing Association
Source: http://www.flickr.com


Twitter
Author: Descrier
Source: http://www.flickr.com


systemy
Author: LORUS
Source: LORUS


Były one piracko kopiowane. Jednakże taki proceder istniał w dzikich czasach początku kapITalizmu. W obecnych czasach nikomu się to już nie opłaca. Poza tym, że jest to po prostu nielegalne, to przynosi też wstyd osobie, która ma taki system. Można także mieć problemy z polskim prawem, jeżeli na tym procederze złapie nas policja. Z reguły sprawdzane są firmy, gdyż one zwykle mają dosyć dużą ilość komputerów. Wówczas każdy firmowy komputer powinien mieć oryginalne systemy antywirusowe oraz operacyjne. Dzięki Bogu przy zakupie nowego sprzętu większość posiada już zainstalowany legalny system. To najkorzystniejsze wyjście, ponieważ nie musimy go wtedy kupować i wgrywać. Nie trzeba nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, ale i antywirusowy musimy raz na jakiś czas uaktualniać. One same poinformują nas o tym, kiedy będzie to wymagane, zatem nie trzeba sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są niebywale ważne, ponieważ wtedy komputer jest w stanie prawidłowo pracować. To samo dotyczy programów antywirusowych. By mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.
Z tego powodu co jakiś czas aktualizacja jest po prostu niezbędna. System operacyjny można mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Ważny jest interface i intuicyjność wszystkich ikonek, by laptop nas nie irytował.