Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Handlowanie w internecie powoli jest bardziej opłacalne niż w namacalnym świecie

Obecny wiek sprawił, że świat kompletnie się zmienił — w obecnym świecie wszystko robimy online, także zakupy.


Znaczny procent młodych osób robi dzisiaj zakupy w sieci.


pomiary


Denerwują ich zazwyczaj tłumy i korki na drogach. W zaciszu swojego domu mają możliwość kupić niemal wszystko — od jedzenia, przez ciuchy do aparatów fotograficznych i laptopów. Handel elektroniczny, po angielsku: e-commerce to nowa, ale prężnie rozwijająca się dziedzina, która przynosi wielkie zyski.

Jeżeli chcesz zgłębić dodatkowe informacje na prezentowany tutaj temat, to zobacz to ważne opracowanie - ono także jest warte uwagi.

Przez to coraz większa liczba spółek będzie się skupiała przede wszystkim na swej obecności w wirtualnym świecie. Jeśli mamy zamiar do niego dołączyć oraz pracować w tak zwanym. handlu elektronicznym, to powinniśmy się do tego właściwie przygotować. Przede wszystkim trzeba dobrze władać angielskim — bez tego ani rusz, bo większość dokumentacji jest w tym języku i przecież będziemy kontaktować się z klientami z całego świata. Dodatkowo trzeba znać języki programowania (chociaż HTML). Dobrze byłoby także pochwalić się analitycznym umysłem i umiejętnością działania pod presją czasu. E-commerce to dosyć szerokie hasło. Warto zatem skoncentrować się na poszczególnych jego segmentach, co da nam możliwość, by znaleźć dobrą pracę. Możemy na przykład wyspecjalizować się w kanałach mobilnych czy sprzedaży w social mediach. Wszystko zależy od tego, co po prostu nas interesuje.
Zatem jak sami widzimy, nie chodzi wyłącznie o prowadzenie sklepów internetowych. Możliwości są znacznie większe i należy przyjrzeć się temu sektorowi, aby móc we właściwy sposób pokierować swoją karierą.