Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Konto bankowe przez internet to nieprawdopodobnie wielka wygoda

Nie ma chyba dziś jednostki, która nie miałaby konta w banku, na które wpływają różnorakiego rodzaju wypłaty oraz należności. Do takiego konta najczęściej mamy możliwość wybrać bankowość elektroniczną, która pozwala nam na sprawdzenie stanu konta w każdej chwili, bez potrzeby wychodzenia z domu.


Konto bankowe przez internet to już podstawa

Zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Takie konto bankowe przez internet okazuje się bardzo wygodne, bo w dogodnym dla nas czasie mamy szansę robić przelew, sprawdzić stan konta, zlecić zlecenia stałe, które powinny automatycznie wychodzić, lub zobaczyć na co w ostatnim okresie wydaliśmy pieniądze. Takie internetowe konto zezwala nam również na dopilnowanie czy została odciągnięta taka wartość na rachunki jaka powinna i czy za zakupy w sklepie również była wzięta prawidłowa wartość. Dzięki takiemu ułatwieniu znacznie łatwiej będzie nam dopilnować swoich pieniędzy i mieć nad nimi odpowiednią pieczę.

Karta do konta zezwala chodzić bez gotówki

Nie dosyć, że posiadamy dojście do naszego konta praktycznie przez calutką dobę za pomocą bankowości elektronicznej, to jeszcze ciągle jest nam dana właściwa karta do konta. Dzięki niej mamy szansę w dowolnej chwili wypłacić niezbędną liczbę gotówki z bankomatu, a jeżeli jest taka możliwość, to za zakupy mamy szansę zapłacić taką kartą bez potrzeby trzymania przy sobie gotówki, co jest szczególnie wygodne, jeśli udajemy się ze znajomymi do klubu.

Jeśli wczytujesz się w przedstawiany artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zafascynował - kliknij odnośnik do strony koszulki robocze z nadrukiem, a znajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Dość często taka karta wydawana jest bezpłatnie, lub pobierana jest za nią co miesiąc symboliczna opłata, zatem z pewnością warto prosić bank o jej wydanie, bo ma szansę ona bardzo ułatwić nam codzienne funkcjonowanie.


Przemyślmy co oferują nam banki

Karta kredytowa na zakupy
Source: http://pixabay.com/
Banki chcąc przywołać do siebie kontrahentów proponują znacznie więcej dodatkowych ewentualności i to bez dalszych opłat. Przez to należy zobaczyć, w którym banku jest nam oferowana najciekawsza oferta oraz z niej skorzystać, szczególnie że obecnie bez otwartego rachunku bankowego praktycznie nie możemy normalnie funkcjonować. A takie ułatwienia jak karta czy bankowość elektroniczna usprawniają życie i sprawiają, że mniej czasu musimy spędzać w oddziale banku.