Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Reklama na telebimie - kiedy dostarczy najwięcej korzyści?

Reklama na telebimie jest obecnie wybierana coraz częściej, bo wiąże się z wieloma zaletami. Telebimy, czyli ekrany diodowe, ciągną uwagę potencjalnych Kontrahentów nawet z odległej odległości, właśnie dlatego są dzisiaj tak skuteczne i efektywne. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, iż nie sam ekran jest ważny, ale to co się na nim wyświetla.
telebim-reklamowy
Author: Alex Goodkind
Source: http://www.flickr.com
By cieszyć się większymi zyskami, jakie daje reklama na telebimie, wypada niesłychanie pieczołowicie ją zaplanować. Reklama musi być przemyślana, interesująca oraz przyciągająca wzrok. Musi być też prosta do zapamiętania, wskutek tego powinno się postawić na krótkie, zdecydowane hasła niż na długie teksty, jakich i tak nikt nie zapamięta. Stosowna grafika to też podstawa, w związku z tym trzeba zadbać o to, żeby reklama była niepowtarzalna, twórcza i jedyna w swoim rodzaju.

Ogromnie ważna jest lokalizacja telebimu. Jeśli potrzebujemy dotrzeć do jak największej ilości ludzi, warto zastanowić się nad reklamą ogólnomiastową, tym bardziej, jeśli oferujemy swoje usługi na terenie paru rozlicznych miast lub nawet pełnej Polski - Konin. W takiej sytuacji kampanie o większym zakresie są wręcz niezbędne. Decydując się na telebim Konin, Warszawa albo Krosno okażą się koniecznymi miastami, w jakich taka reklama powinna się znaleźć. Jeżeli wyszukujemy stosownego miejsca na telebim Krosno posiada ich kilkanaście. Należałoby skupić się na miejscach, które są na ogół uczęszczane oraz odwiedzane, może to być centrum miasta, okolice znaczących zabytków lub atrakcji turystycznych, i także w wielu przypadkach uczęszczane ulice oraz autostrady.

Nie uważasz, że to jest doskonały moment, żeby zdobyć stuprocentową pewność, że opublikowane informacje są prawdziwe? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj serwis (http://www.cermag.com.pl/) tutaj.

Telebimy


cudownie sprawdzą się również w okolicach galerii handlowych czy przystanków - w tych miejscach zawsze jest masa ludzi. Należałoby także wybierać miejsca, w których mieszkańcy są zmuszeni do zatrzymania się, telebim znakomicie sprawdzi się przy ulicach z sygnalizacją świetlną, gdzie klient w toku zatrzymania się prawdopodobnie zerknie na wyświetlającą się na telebimie reklamę - klik. Nie można ukrywać, że porządnie dostosowana lokalizacja to 90% sukcesu.