Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Najlepszy pomysł na prezent dla amatora fotografii? Zdecydowanie najbardziej profesjonalny obiektyw. Jaki to?

Jak wybrać idealny upominek? Sprawa wydaje się dość trudna, gdyż w tym sensie powinniśmy wziąć pod uwagę sporo czynników. Nie istnieje w sumie takie coś jak „idealny” prezent, gdyż każdy ma inne oczekiwania, pragnienia i inne zainteresowania. To w zasadzie powoduje, że ciężko wybrać taką rzecz, jaka będzie doskonale pasowała dla naszego solenizanta. Wytycznych jest zbyt wiele, ażeby wyszukać pewien wspólny punkt dla każdej osoby, ale jak weźmiemy pod uwagę, przykładowo jedną dziedzinę, na przykład fotografię, to mamy duże pole do popisu.


obiektyw
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy sprawić komuś prawdziwy prezent, planujemy jednocześnie, aby był to naprawdę solidny i sprawdzony upominek, proponujemy obiektyw Sigma 70-300. Jest to naprawdę lekki i poręczny teleobiektyw do wielkiej ilości ciekawych fotografii – portretu, przyrody czy sportu. Cechuje się właściwą skalą odwzorowania 1:2, dzięki temu bez kłopotu jest w stanie być stosowany do fotografii makro.

Takie fotografie możemy wykonywać w zakresie ogniskowych od dwustu do 300 milimetrów z maksymalnym powiększeniem od 1:2, 9 do 1:2. Świadczy to o tym, iż tego typu obiektyw przy 300 milimetrach ustala ostrość już z dziewięćdziesiąt pięć centymetrów licząc od matrycy aparatu. Naprawdę spora ogniskowa gwarantuje nam dużą swobodę w robieniu zdjęć, przykładowo owadów czy dzikich zwierząt. Nie musimy zbliżać się na niebezpieczną odległość.

Dodatkowo, użyte do produkcji jednej z soczewek szkło niskodyspersyjne reguluje aberracje chromatyczną w całkowitym zakresie ogniskowych. Nowatorski wielowarstwowy system powłok redukuje pobłyski i gwarantuje optymalne źródło kolorów w całym zakresie ogniskowych. Takie rewelacyjne cechy sprawiają, że obiektyw odznacza się niespotykanym stosunkiem jakości do ceny, ponadto, jest jednym z najpopularniejszych obiektywów sprzedawanych w naszym kraju. Fajna oferta: czytaj tu.


aparat fotograficzny
]To znaczy, że jeśli faktycznie planujemy komuś sprawić bardzo wartościowy podarunek, szczególnie dla kogoś, kto bardzo interesuje się robieniem zdjęć, to obiektyw Sigma 70-300 będzie idealnym wyborem.

Zaintrygowały Cię te wpisy? To świetnie. Przejdź na następną stronę i doczytaj ponadto (https://kikom.pl/) dodatkowe wiadomości. Podziel się z twórcami swymi komentarzami.

W sumie nie ma prawdziwego fotografa, który nie pracowałby z takim obiektywem, to niezbędne dla każdego, kto chce robić postępy, robić coraz bardziej profesjonalne fotografie. To naprawdę może być świetna okazja, by zachęcić kogoś do rozwijania swojej pasji, do zwiększania profesjonalizmu w temacie tworzenia wspaniałych zdjęć.